Kadınlara kıyafet sorusunu görünce aklıma geldi

Bilhassa ben yazın devamlı şort, etek, elbise giyerim diyen kadınlara sormak istiyorum, bacaklarınızın mor mor benek benek olmamasını nasıl sağlıyorsunuz? Ben kırk yılın başı bir etek giyeyim diyorum, sonra bacaklarıma bir bakıyorum hep sağa sola çarptırmışım irili ufaklı çürükler var. Hep var ama. Kimi yeşilimsi kimi mor. Çok sakar bir insanım. Oramı buramı hep bir yerlere vurmayı başarıyorum. Hani kapatıcıyla kapatayım diyorum ama tam kapanmıyor da meretler. Kendimi parkta düşe kalka oynamış çocuk gibi hissediyorum. Bir kendime bakıyorum bir de sokaktaki diğer kızlara. Bacaklarında tek bir çürük bile yok yav. Hanımlar nasıl başarıyorsunuz bunu? Sırrınız nedir? Lütfen benimle de paylaşır mısınız? :(

Herkeste vardır o çürüklerden. Boşver, kafana takma. Bir süre sonra unutursun zaten.

  • eylul  (04.07.18 21:47:12)
Oluyor, sallamiyorum.

  • aychovsky  (04.07.18 21:49:50)
Bende de baya oluyor ama umursamiyorum.

  • astrid  (04.07.18 21:51:51)
Ben esmer tenli olduğum için pek belli olmuyor. Morluk olunca genelde iç kisimda oluyor o zaman da önemsemiyorum zaten.

  • Amaranta ursula  (04.07.18 22:06:46 ~ 22:07:12)
Ben de esmer tenli olduğum için şanslıyım.Nadiren bacağım morarıyor gerçi. Uzun elbise tercih edenlerdenim. Daha bi hoş geliyor bana ;)

  • noeldayın  (04.07.18 22:25:55)
Sallamıyorum +1

  • pati  (04.07.18 22:31:03)
bence de sallama, cok buyuk olmadigi surece dikkat cekmiyor/kotu durmuyor zaten

  • aydonno  (04.07.18 22:52:31)
Ben çok sakar ve kışın aniden bacaklarında gördüğü bir sürü morluğun sebebini hiç hatırlayamayan bir insan olarak zerre kadar umursamıyorum bu durumu. Çok kötü düşüp de bir bacağım haftalarca mosmor gezerken bile giydim etek çünkü zaten yazın etek, elbise vs. giymemin sebebi o sıcakta kot pantolona dayanamamak. Bacaklarımın nasıl göründüğü çok da umrumda olmuyor böyle havalarda.

  • ms brownstone  (04.07.18 23:29:44)
Ben sizde nasıl olduğunu anlarsam nasıl olmaması gerektiğini söylerim. Nasıl vuruyorsunuz sürekli mor olacak şekilde :/

Ha olsa ben de sallamazdım mühim olan rahat olduğum kıyafetim.
  • eksi sozlugun tatli insani  (04.07.18 23:51:30)
Cevapları okuyamadım fakat morlukların vücutta sebepsiz yere oluştuğunu düşünüyorsanız bu, iç hastalığa delalettir. En ufak sorunda “mutlaka doktora gidin” diyen tiplerden olmak istemem fakat durum bu. Çünkü benim vurduğumu hatırlamadığım bir sürü morluğum var :(

  • l arrache coeur  (05.07.18 02:18:35)
bugün ten çorapsız elbise giydim, bacağımdan birinde doğum lekem var. ayrıca batıklarım da var ama uzaktan o kadar da şeyetmiyor diye bıraktım. o kısımlara kapatıcı süreyim desem rengini tutturamıyorum kapatıcı koyu kalıyor. en iyisi boşvermek.

  • damla sakızlı dondurma  (05.07.18 10:33:42)