Tek kulak için kulaklık sorunu

gbluetech.com

şu ürüne benzer bir şey aldım.

Mikrofon kulakta. Ses zor gidiyor metronüste filan oy üzden.

Müzik dinlemek zor oluyor.

Tek kulakta olunca daha fazla ses açmak gerekiyor, o da kulağa zararlı.

Bu tür kulaklıklar sessiz , açık alan için daha çok sanırım. Ya da ben kullanamıyorum.

Toplu yaşımada rahat kullanabilecek blutut kulaklık nasıl bir şey olmalı sizce?

www.aliexpress.com

bu vardı, sürekli düşüyordu kulaklarımdan mesela.

niye tek kulak? tek kulakta müzik falan dinlenmez ki? o kulaklıklar telefonla konuşmak için sadece.

sony var bende 2 seneyi geçti hiç sıkıntı yaşamadım, kulaklık adaptörü yokmuydu silikon? değiştirip kulağına uygun boyutta olanı taksaydın düşme gibi bişey olmazdı sanırım.
  • killerbee  (03.07.18 12:04:00 ~ 12:14:10)
Ana amacım konuşmak yolda. Arada da müzik hafiften. Zaten çift kulaklık olsa da tek kulağıyla dinliyorum müziği. Bassı filan hissetmek vs gibi isteklerim yok. SÖzler daha çok.

Telefonda da konuşulmuyor ki. Mikrofonu kulakta olduğu için.

Adaptörü olsa bile ağırlıktan dolayı sürekli bir aşağı çekilyor.

Kulağa çengelliler daha iyi gibi sanki . ama önce silikon değiştirmeyi deneyeyim.
  • Cursed Chico  (03.07.18 12:39:07)
valla ben bunu kullanıyorum mikrofonu sağ tarafta ufak bi delik

ses yalıtımı yok gürültülü ortamda iyi kötü müzik dinleniyor, nispeten sessiz ortamda ise bayağı güzel soundu var. konuşma sesi ise bayağı bir yüksek, karşıya ses gitme problemi de hiç yaşamadım

www.gelecekevimde.com

fiyatının böyle olduğuna bakma arasan da bulamazsın artık 2 sene önce uyguna almıştım ben, o zaman bile bulunmuyordu yenileri çıkmıştı.

sanırım senin sorunun bu aldığın ürünlerin sağlam bir marka olmamasından dolayı, tasarım hataları, iyi çalışmaması sorunu, yoksa senelerdir tek blutut kullanan insanlar görüyorum, o kadar kullanışsız bir alet olsa kimse alıp kullanmaz bu kadar.
  • killerbee  (03.07.18 12:42:12 ~ 12:42:44)
Benim aldığım 5-10 dolarlık şeyler :)

  • Cursed Chico  (17.07.18 10:47:47)