Sivaslı cindy

Dudağının kenarındaki o kocaman benle dolaşıyor. alınamayan benler mi var ya da alınırsa daha mı tehlikeli olur bunun açıklaması nedir yoksa kendini bu şekilde daha güzel görüyorsa o daha vahim

bizim sıvaslınınki dövme çıktı sonradan. orjinal cindy ise o ben ile meşhur oldu sayılır. o yüzden aldırmıyordur.

  • Tears of Devil  (02.07.18 19:53:13)
Ben fetişi olan insanlar var. Baktığın zaman millet kocaman, aşırı çirkin pirsing takıyor oraya.

Bir de alınamayan benler var diye biliyorum çok da şey yapmayayım da.

www.google.com.tr

Neler araştırtıyorsunuz bana ya.
  • kablelvuku  (02.07.18 19:54:49)
Size göre vahim. Bence aldırmasın, gerçi kendi yaptırmış diyorlar ama guzel bence.

  • geçerkenugradım  (02.07.18 20:44:56)
Beauty Mark diyorlar. Eskiden modaymış.

  • Lim5  (02.07.18 21:30:33)
Ben yüzdeki benleri çok seviyorum şahsen kendimde olsa ne düşünürdüm bilmiyorum ama Scarlett johansson goo.gl ve Natalie portmanın goo.gl Eva mendesin goo.gl yüzündeki benler güzelliklerine güzellik katıyor bence.

www.therobotsvoice.com Bak böyle de bi liste varmış benim gibi ben severler için :D
  • pastörizesüt  (02.07.18 22:36:45)
Valla ben de yüze beni yakıştıranlardanım,konudan bağımsız

  • damla sakızlı dondurma  (02.07.18 23:38:56)
Bence çok yakışıyor ona.
Kadın taş zaten... bayılıyorum

  • megalomaniac  (02.07.18 23:53:36)
Sen sevmiyorsun diye hepiniz benlerimizi aldıralım ve durum vahim olmasın. Önceden bilseydik yapardık pardon.

  • fasulyek  (03.07.18 00:16:32)