Akıllı Saat

Kullanıyor musunuz?

Düne kadar hiç ilgimi çekmiyordu, bir anda "akıllı saat almalıyım" diye uyandım.

Var mı önerebileceğiniz model?

Temel özellikleri biliyorum tabii ama diğer hangi özellikler kritik sizce?

Anlayan birileri aydınlatabilir mi?

samsung’un, xiaomi’nin, apple’ın denedim.
illa alınacaksa ve iphone varsa apple watch diyorum. şarj işi hepsinde sıkıntı.

  • passion rules the game  (29.06.18 17:07:57)
en uç nokta şu linkteki ürün

urun.gittigidiyor.com

ayrıca bunun da değişik modelleri var.

bunun dışında andorid mi os mi olarak değişir.

ikisi için de bir sürü model var ama dediğim gibi zirve yukarıdaki linkteki alet
  • killerbee  (29.06.18 17:08:25 ~ 17:08:43)
Apple watch ve kısa bir süre xiaomi miband kullandım ama hayatımda hiç saat kullanmadığım için pili bitince öyle kalıyor. Bir süre şarjı bitik kolumda gezdiriyorum sonra da çıkarıp masanın bi köşesinde aynanın önünde filan unutuyorum kalıyor öyle. Normal saati de erkeğin aksesuarıdır diye farklı zamanlarda heves ederek alıp 2 3 gün sonra çıkarım bıraktığım olmuştu.

Akıllı saatin elzem bir alet olduğunu da düşünmüyorum.
  • battal gemalmaz  (29.06.18 17:13:30)
Sarj olayi cozulmeden tam bir heves oyuncagi.

Kardesimde samsung var kenarda duruyor. Alip kullanayim dedim, kadrani acikken sarji 2-3 saat gidiyo diyince vazgectim.
  • brkylmz  (29.06.18 17:42:14)
Amazfit Bip kullanıyorum. Çok kurcalanmazsa 45 gün kadar gidiyor şarjı, diğer akıllı saatler gibi günaşırı şarj etmek şart değil. Diğerleri kadar full+full değil özellikleri fiyatı da 300 lira civarında, sunduklarına göre ise müthiş ucuz. Telefona gelen bildirimlerden haberim olsun, sık sık telefonu kurcalamayayım dersen işini fazlasıyla görür. İhtiyaçlarını listele, biz de ona göre ürün önerelim.

  • crostata  (29.06.18 18:08:36)
Spor amaçlı kullanmayacaksanız sıkılıp "neden aldım bunu" diyeceksiniz muhtemelen. O yüzden hevesinizi almak için ya ikinci el alın ya da xiaomi amazfit falan alın (ucuz ve pili bitmiyor).

Uzun süre android wear kullandım ama hala Apple watch daha iyi (ve pahalı). Her halükarda telefonu elinize alıyorsunuz. Amaç sadece bildirim ise en ucuzundan mi band alsanız dahi olur.
  • orient blue  (29.06.18 19:12:09)
samsung gear s3 kullanıyorum. adım sayar, kalp ritmi vs gibi tüm özelliklerini kullanıyorum. 2 günde 1 şarj ediyorum. oldukça hoş. iphone ile kullanıyorum ve saatten görüşme yapabiliyorum. kare veya dikdörtgen saat sevmediğimden apple watch yuvarlak saat çıkartıncaya kadar benim için boykotlu.

  • hasansabbah  (30.06.18 16:01:19)