frankfurt'a gidiyorum, tavsiye?

bir program ile gidiyorum, cumartesi 5'ten pazar akşamına kadar boş vaktim var, ne yapayım:)

Frankfurter ye sosinlisinden bahsediyorum ayrıca sarabi da tecrübe edebilirsin

  • all girls dream  (28.06.18 16:13:02)
Frankfurtlular çok gurur duyarlar elma sarapları ile, ama sonuçta elma şarabı işte. Rheingau-Rheinhessen beyaz şarapları iyidir ve de oradaki her barın restaurantın menüsünde bulunur. Ferahlatıcı başlangıç olarak weinschorle sipariş edip, yanında kuşkonmaz yiyebilirsiniz. Ruhubab ile yapılan tatlılarda hala menülerde, yemediyseniz deneyebilirsiniz.
Program demişsiniz, öyleyse Römerberg turu yaparsınız zaten.

Akşam saatlerinde en yüksek gökdelinine cıkılıyordu, fena degildi manzara.

Vaktiniz varsa pazar günü Marburg'a geçip, oradayı şatoyu görebilirsiniz, Frankfurt yanında bir Alman kasabası görünümünde, iyi korunmuş bir şehircik.
  • buf-e kür  (28.06.18 16:35:08 ~ 16:35:25)
Frankfurt'a trenle 1 saat uzaklıkta Rüdesheim diye bir şehir var. Görece turistik bir yer. Günübirlik gidilip dönülebilir.

  • pochina  (29.06.18 13:42:36)