bluetooth kulaklık teknolojisi ve kendi kendine konuşuyor zannedilmek

Evden çıktım, kulağımda bt kulaklık-biriyle konusuyorum, o sırada komşu dış kapıdan giriyor, benim yüzüme hayalet görmüş gibi bakıyor.

Ne zaman her kendi kendine konuşanın deli olmadığını bt kulaklık diye bir icat olduğunu anlayacak bu halk?

1.sizin de böyle anılarınız var mı?
2. Hububat fiyatları ne durumda? ne olacak?

teşekkürler.

1. ben artık sklemiyorum. sen de öyle yap.
2. hububat yoksa pasta yesinler.

  • avianthem  (27.06.18 19:36:14)
yıllar önce ders çalışırken konuşarak tekrar yapıyordum, o sırada da yürüyordum. odada tekim. ninem kapıdan duyup teyzeme söylemiş. teyzem bir gün beni karşısına alıp "bak ya ben.. insanların zor zamanları olabilir. insan bazen kendi kendine bile konuşabilir..." diye başlayınca çaktım durumu. ninem okur-yazar değil bu arada. alakasız oldu biraz ama bu da bir anı işte.

  • ya ben lan neyse  (27.06.18 19:39:43)