avm'lerle alakalı olarak en nefret ettiğiniz şey nedir?

kasada sıra beklemek.
otopark'ta boş park yeri aramak vs.

teşekkürler kalp

baş ağrıtıcı avm uğultusu.

  • lemmiwinks  (27.06.18 11:33:00)
Avm'lerin varoluşundan, oraların sokaklardan daha güvenli olarak lanse edilerek "tüketim" çılgınlığının pompalanmasından nefret ediyorum.

  • monogram  (27.06.18 11:33:37 ~ 11:34:02)
kapalı olmaları.

  • Bruce  (27.06.18 11:34:12)
Havasızlık, kalabalık, gürültü

  • fotrsapka  (27.06.18 11:37:58)
araplar

  • silah taciri  (27.06.18 11:39:58)
avm'lerin kendileri

  • sbryldrm  (27.06.18 11:42:07)
bir an için alışverişi ve goygoyu bırakıp "varam biraz çömelip oturam" dediğin o an sırtını dayayıp kıçını koyacağın bir yer bulamamak. (restoran katı hariç)

  • dayrise enterprises  (27.06.18 11:45:59)
Tam bebek arabası ve çocuklar demeye gelmiştim.
@datnet + 100000000

32 yaşına gelmiş çocuklarını bile bebek arabasına koyup her yerde insanın üstüne üstüne süren tiplerden, her yerde olduğu gibi, alışveriş merkezlerinde olmalarına da sinir oluyorum. Çocuklarının ağzı yırtılırcasına feryat ettiği durumlarda bile onlarla ilgilenmeyip ortak alanlarda başkalarının kafasını şişirmesine müsaade eden tiplerden de nefret ediyorum. Bağıran, sağa sola koşuşturan çocuklardan da hazzetmiyorum.
  • m e b  (27.06.18 11:54:54)
spotlardan mıdır, her yerden geçen elektrik kablolarından mıdır nedir 1 saat bile kalsam çıktığımda dayak yemiş gibi ve çoook yorgun hissetmem.

  • hushhush  (27.06.18 11:59:44)
AVM uğultusu +1
Bağıran çocuklar, bebek arabası terörü +1
Kalabalık +1

AVM'nin ortası geniş ve boşsa, yukarılardan alt kata kadar görebiliyorsam daha ferah ve katlanabilir oluyor. Basık AVM'den nefret ediyorum.

Bir de özellikle Zorlu gibi her yerin metalik kaplama, ayna, ışık olduğu, her yerden saçma açılardan ışıkların yansıdığı AVM'lerden nefret ediyorum. Zorlu'ya girersem anında agresifleşiyorum.

Edit: Bir de sinema. AVM'ler dışında çok az sinema kalmasına çok üzülüyorum. Eskişehir'de hiç kalmadı mesela, film izleyeceksen o AVM'ye girilip food court'ta fast food yenecek illa ki. :(

Teritori'nin cevabından sonra edit: Bebek arabasına tekerlekli sandalyeye yol vermeyen, elindeki poşetlerle üşengeçliğinden asansöre doluşan ve hatta engelli park yerlerine geniş geniş yayılan öküzlerden de ayrıca nefret ediyoruz. Ama bir bebek arabası terörü gerçeği de var :)
  • kobuzchu kiz  (27.06.18 12:00:02 ~ 12:53:26)
Küçük esnafı öldürmesi hariç hepsine +1 veririm. Çocuklar, bebeklere +10 ve avm uğultusuna +5 veririm ama onların yeri ayrı.

  • nawar  (27.06.18 12:09:52)
makine deli gibi otmesine rağmen kimsenin şeyine takmaması ve hala deli gibii o şeylerin içinden geçmek. C4 le girsem ruhunuz duymayacak lan.

xray denen naneden bahsediyorum çok açık olmamış.
  • mehmed resad  (27.06.18 12:12:24 ~ 12:13:02)
birincisi avmlerdeki rabarba'dan nefret ediyorum.
ikincisi her pusetli insana "böbök orobosu törörü" diye tavır alan insanlardan nefret ediyorum.
hoşaf beyinli bizim keyfimizden asansöre bindiğimizi filan zannediyor. bir kere pusetle yürüyen merdivenin üzerinde o merdiven durduğunda neler oluyor yaşasın bakalım.

dolayısı ile bir avm'ye girmemle çıkmam arasında maksimum 1 saat zaman geçiyor. yemek yersem de 1.5 saat sürüyor.
  • teritori  (27.06.18 12:41:02)
Gereksize yöneltmesi. Filme girecekken, kendini ayakkabı bakarken bulmak.

  • buf-e kür  (27.06.18 13:14:47)
sinemalar konusunda ben de kirginim.

herkes +1 ve
yarattigi trafik kaosu
  • jimicik  (27.06.18 13:26:25)
yemek katında çalan ama ne olduğu belli olmayan sikimsonik müzikler

wc'lerin leş olması

bebek arabasıyla veya tekerlekli sandalye ile "mecburiyetten" asansör kullanmak zorunda olanlara çemkiren ergen ruhlu dallamalar
  • yemrem  (27.06.18 13:32:50)
gürültüsü, ugultusu, bas agrisi yapmasi.

  • chitosan  (27.06.18 13:33:48)
Soyunma odasinda ya da kasada sira beklemek. Soyunma odasinda sira varsa hic beklemem, urun hosuma gittiyse direkt kasaya giderim. Kasada cok sira varsa yine hic beklemem, kiyafeti aldigim yere koydugum gibi cikarim magazadan.

Yemek katinda ortak alanda bos yer olmamasi. Zaten AVM'de yemek yemem kolay kolay.

Yuruyen merdivene bebek arabasiyla girmeye calisanlar. Bana dogrudan bir zarari yok ama bunu gorunce cildiriyorum.

Bunlarin disinda genel olarak AVM lerden bir sikayetim yok, ise yariyorlar. Ne guzel her seyi bir arada buluyoruz iste. Bir suru magaza bir arada.
Kalabalik ve bir miktar gurultuden pek rahatsiz olmam.
  • stavro  (27.06.18 13:49:20 ~ 13:50:06)
yürüme merdivenini kullanmayı bilmeyen insanlar, yürüme merdiveninde sol tarafında bekleyenler...

  • blue rebel motorcycle club  (27.06.18 14:53:51)