cam filmi yaptırmalı mıyım?

Aracıma cam filmi uygulaması yaptırmak istiyorum, 300 lira fiyat aldım, sorularım:

1. 300 lira fiyat iyi mi kötü mü?

2. scaklığa güneşe etki eder mi?

3. çevirmelerde daha fazla durdurulur muyum? (11 yılda 3 kere falan durduruldum)

1 forumları kurcala hangi marka yapacak, hangisi iyi onu öğren, onu öğrenmeden 500 de dese 100 de dese bişey ifade etmiyor.

2 güneş gözlüğü gibi düşün tabi ön camı siyah yaptırmak 3. etmenden dolayı pek akıl karı değil

3 benim gördüğüm ön cama hafif koyu, diğer camlara siyaha yakın koyu yaptıklarında pek bi sorun olmuyor.
  • killerbee  (26.06.18 11:19:00 ~ 11:20:30)
2 seneye yakın oluyor llumar marka olanını 250 tlye yaptırmıştım. 300 idare eder, tabii amerikan markalı bir ürün kullanıyorlarsa.

sıcaklığa doğrudan etki ediyor. arabanın içi ateş atmıyor.

hiç durdurulmadım ama durdurulmayacağın anlamına gelmez. bence şu aralar polisler bu konuya pek takmıyor.
  • esmer  (26.06.18 11:21:00)
Geçen sene 200'e yaptırdım, 200 biraz çok.

Etki eder.

Bir yasa çıkmadığı ve senin de şu anki yasaya uymayan bir şekilde kaplatmadığın sürece, hayır.
  • kablelvuku  (26.06.18 11:23:12)
en iyi marka 3m diye biliyorum.

çevirmede artık laf etmiyorlar. koyuluk derecesi önemli.

aracının markasına göre forumlara bak. güneşi kesiyor.
  • mikahakkinen  (26.06.18 11:24:16)
hocam eğer arabayı uzun süre kullanacağım diyorsan lumar, 3m falan yaptır. ama arabayı en geç 2 sene içinde satarım diyorsan 200 liraya yapan yerlerde yaptır. ama şuna emin ol amerikan film yapıyorum diyenlerin büyük çoğunluğu kore veya çin malı film kullanıyor. o yüzden ya parayı bastır kaliteli yaptır ya da 200 liralıklardan yaptır.

  • kraldan cok kralci  (26.06.18 14:53:30)
yaptırdım. 275 liraya amerikan malzemeyle, önler 1 arkalar 2. çok iyi oldu.

  • binder dandet  (27.06.18 12:40:28)