Kızların neden böyle olması

Kızlar, bir naber? nasılsın? yazmak neden bu kadar zor?

sosyal medyadan tanıştıklarımı hariç tutuyorum onlardan bir beklentim yok yani daha doğrusu "tek taraflı" bir beğeni,yürüme söz konusu olduğu için kız, yazmak, sohbet etmek zorunda değil buraya kadar tamam.

aileler vasıtasıyla tanıştığım kızlarda da aynı durum söz konusu. yani kız beni instagramdan takip ediyor(profilim açık) ben de onu takip ediyorum konuşmaya başlıyoruz, whatsappa geçiyoruz falan. sorun şu ki aslında konuşmuyoruz, ben röportaj yapıyorum resmen. yani sen de beni beğenmişsin, ailene de tamam konuşalım bu adamla demişsin.

e be güzel kardeşim bir kere de sen günaydın yaz ne bileyim gün içinde bir nasıl gidiyor de. neyin eksilir yani? bakın tekrar edeyim, tipimi beğenmez, sohbetimi beğenmez ne biliyim bir şeye uyuz olur konuşmak istemez buna tamamım. hoşlanmışsın tamam konuşalım demişsin benden önce sen eklemişsin e o zaman bu naza çekme işleri neden?

tek bir kızdan yola çıkarak sormuyorum bunu durum hep böyle.

İnsanlar; üzerinde o kadar da takılacak, düşünülecek varlıklar değil bence. Bu kadar düşünme. Hele böyle insanları hiç düşünme.

+ Zamanla her şeyi daha iyi anlayacaksın.
  • MaNOfTheYear  (26.06.18 10:58:32 ~ 10:58:44)
Umursama, üzerine gitme, sallama.

Kudursun, madem ki beğenmiş görüşmek istemiş, naz yapıyor haspam.
  • John Bloor  (26.06.18 11:07:58)
ya klasik kendini ağırdan satma modu ya da sohbeti başlatıp yönlendirecek cesareti veya kapasitesi olmaması. olay bu

  • lazpalle  (26.06.18 11:08:31)
"...yani sen de beni beğenmişsin"
genelde beğenmemiş oluyorlar, o yüzden temelde bir sıkıntı oluyor. ağzından beğendiğini duyana kadar bu ihtimali hiç aklından çıkartma.

ha, beğense bile yazmayanlar var mı, var. arada aile olduğu için çok "hevesli" görünmek istemiyor olabilir, muhafazakar bir yapıdaysa aile bu ihtimal artıyor. ya da davranış bozukluğu olan, dengesiz, ruhsal sorunları olan bir arkadaş olabilir.
  • Bruce  (26.06.18 11:10:21 ~ 11:10:56)
profilim açık olduğu için "beğenmemiştir" seçeneğini eliyorum. en baştan hayır konuşmak istemiyorum diyip, kestirip atabilir.

"sohbetini beğenmiyordur" seçeneği de çok mantıklı gelmiyor çünkü birkaç kez buluşup gayet güzel vakit geçirdiklerim de oluyor. "yazmama" durumu o zaman da mevcut.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (26.06.18 11:17:49)
Hoşlandığından emin misin? Belki sırf ailesini / arkadaşını kıramadığı için he dedi?

Çok gençken ben de yaptım öyle birkaç kez. Ayıp olmasın diye tamam görüşüp konuşurum dedim ama olmadı yani yürümedi. Artık direkt kestirip atıyorum, ya kusura bakma ama olmaz, ben istemiyorum diyebiliyorum.

Kızın yaşı 25 altı mı?

Edit: Ha bu arada seni Instagram’dan takip etmesi beğendiği anlamına gelmiyor. Takibe takip takılalım takipçim çok görünsün diye düşünmüş olabilir ahsfs.
  • i m cool with that  (26.06.18 11:22:01 ~ 11:23:24)
Sen disilerin beynini anlayamazsin. Hicbir erkek anlayamaz. Onlarin cok karanlik korkunc dunyalari vardir. Senin aklinin ucuna bile hayatta asla gelmicek seyleri dusunur ve sonuca varirlar. Bu sonuclar genelde yanlistir. Secim kriterleri bozuk oldugu icin yaptiklari secimler de genelde yanlistir. Sen begenmedigin biriyle birlikte olur musun? Onlar olur. Sen en yakin arkadasinin sevgilisine hallenirm misin? Onlar direkt yatar. Disilerin insan degil bizden farkli bir tur oldugunu kabul etmen lazim oncelikle. Mesela tanimadigi insana kendini begendirmek nedir i m cool with thatin dedigi gibi. Konusmucaksan gorusmuceksen ne takiplesiyosun takipci sayisinin anlami ne? Velhasil i kelambunlari anlamak mumkun degil bosuna ugrasma gucunu kasini parani arttir hepsi zaten kendi geliyo

  • kush  (26.06.18 11:35:32)
23-27 arası değişiyor. ben 29 ama gerçekten çok daha genç gösteriyorum. sporcu, fit birisiyim kendime bakarım. böyle ciddi bir iş için "takibe takip" kafasında değildir artık o kadar değil ya:)

  • yazar yazmaz yazan yazar  (26.06.18 11:36:00)
Ya senle ilgilenmiyo işte, salla gitsin. Yeni ufuklara yelken aç.

  • noluyo yaa  (26.06.18 11:39:14)
Noluyo yaa+1

Begenmemis, ilgisini cekmemissin başka asklara yelken ac
  • all girls dream  (26.06.18 12:25:01)
Kadınlar 'aileler vasıtasıyla' beğenilmek istemiyorlardır. Sizi de beğenmek zorunda bırakılıyorlar muhtemelen ve bunun iticiliği yüzünden de, siz iyi/yakışıklı/pozitif vs. vs. olsanız da 1-0 yenik başlıyorsunuz.

  • buf-e kür  (26.06.18 12:31:05 ~ 12:31:26)
türk kızı reddetmeyi bilmez, süründürmeyi sever. yazsan bir türlü yazmasan bir türlü. böyle olunca insan kendini sapık gibi hissediyor. geçenlerde tinder'da tanıştığım muhabbeti çok iyi olan bir kız numarasını kendi verdi, whatsapp'tan baya güzel güzel konuştuk. sonra tabi ki muhabbet birden kesildi. baktım günlerce yazmıyor. ben yazmasam umrunda bile değil. en son foto istedim göndermeyi reddedince hemen sildim numarasını. düşün artık aynı filmi o kadar çok kez gördüm ki üstelemedim bile:)

  • nothing in my way  (26.06.18 12:40:16)
Zaman kaybetme, seni dinleyecek veya ilgilenecek bir karsi cinsi bulana kadar mucadeleyei birakma sakin!

  • bruceandwayne  (26.06.18 13:01:26)