steam summer sale'de vasat pc'ye 10 lirayı geçmeyen oyun önerisi

oyuna çok iyi diyosanız 20 tl de olabilir üst limit, ama 20'yi geçmesin. pc özellikleri 4 gb ram, 2.5 ghz i5 işlemci, nvidia geforce 410m ekran kartı.

bu filtreye giren oynadığım oyunlardan sevdiklerim: witcher 1, portal 1-2 (bu üçü gözümde büyük efsane olan oyunlar), tropico 4 (eğlencelik zaman geçirtiyor). sevmediklerim: half life 1 (hikaye modundan bahsediyorum tabi fazla eski geldi yarıda kalınca 2'yi de oynamaktan vazgeçmiştim), king's bounty (aslında sarmıştı başta ama ilerledikçe 1-2 detayı sinirimi bozdu ve bıraktım), mount & blade (pek beceremedim bu tarzı)

undertale'i sepete ekledim bi de alıcam birazdan.

half life

  • gameofannen  (23.06.18 00:03:03)
Neighbours from hell compilation 4 lira, eski ama klasik bir oyun. Eğlenceli şaka yapma oyunu

  • mirafiori  (23.06.18 00:08:23)
platformları öneririm; limbo, braid, cave, world of goo, super meat boy, the misadventrures of mr. p.b. winterbottom gibi.

  • lüzumsuz adam  (23.06.18 00:10:35)
limbo, inside, dont starve, cuphead (bu aşar)

  • ya ben lan neyse  (23.06.18 00:13:14)
Fallout: New Vegas deneyebilirsin.

  • yüzyıllık yalnızlık  (23.06.18 00:37:51)
Ravenfield dikkatimi çekti bi bak istersen eğlenceli bişeye benziyor.

ben aldım mac de oynuyorum, 512 mb mac için boyutu var, oldukça eğlenceli. online kısmını bulamadım henüz.
  • killerbee  (23.06.18 00:45:28 ~ 11:24:22)
store.steampowered.com

bu çoksel bence.
  • allineed  (23.06.18 00:50:55)
ortaya karışık yaptım:)
don't starve+1
hotline miami
braid
papers, please
gunpoint
orwell
detention
ek: allineed'in paylaştığı bundle puzzle türünü seviyorsan şukela.
  • ganbatte  (23.06.18 00:54:51 ~ 00:56:09)
neighbours from hell ortaokuldayken oynardım keyifli oyun gerçekten. don't starve'ı da oynamıştım da o tarz oyunlar da çok benlik değil sanırım. diğer önerilerinizi araştırıcam önceden duyduklarım da var ilk kez duyduklarım da teşekkürler yazanlara

  • semaforo de medianoche  (23.06.18 01:06:39)
şu an fiyatı nedir bilmiyorum ama valiant hearts var mükemmel oyundur. ah o sonu yok mu mahvediyor.

  • clones  (23.06.18 01:30:17)
This war of mine

  • shotcrete  (23.06.18 13:48:21)
@shotcrete playstation'da oynadım this war of mine: the little ones'ı o da başlarda epey hoşuma gitmişti ama sonra silahla ve düz melee ile savaş mekaniğini sevmediğimden bırakmıştım, pc'ye daha uygun olabilir tabi

  • semaforo de medianoche  (23.06.18 17:57:03)
Ben pc’de oynadım. Ps versiyonundan hiç haberim yok. Zaten oyunun atmosferi falan çok iyi. Totalde düşününce çok kaliteli bir oyun diyemeyiz belki ama duyguyu çok iyi vermişler. Geliştirmeye de açık.

  • shotcrete  (24.06.18 16:22:49)