Bu yaz okumayi dusundugunuz kitaplar

Hangileri?

Cahil Hoca
Zihinsel Özgürleşme Üstüne Beş Ders

  • iddaaci  (21.06.18 18:55:50)
budala'yı bitiremedim hala, onu bitirmem lazım. zamanımızın bir kahramanı, koku, genç werther'in acıları var aklıma ilk gelen. yani elimde olup da hala okumadıklarımdan. çehov'un birkaç hikaye kitabı var bi' de. onları bitirmek istiyorum.

  • der meister  (21.06.18 19:49:38)
Odysseia'yi bitirip ilyada'ya başlayacağım. Bir de murakami'nin almancaya çevrilmiş iki kitabı var listede. Aynı anda okuduğum bir sürü kitap var, onların da bir kısmını bitiririm belki:')

  • ganbatte  (21.06.18 20:15:35)
Altı kitap sipariş vermiştim, geldi kargom. İştahla onlara başlayacağım:)

Ercan Kesal- Aslında...
Ömür İklim Demir- Muhtelif evhamlar kitabı
Jonathan Wilson- Kirli Yüzlü Melekler: Arjantin Futbol Tarihi
Eduardo Galeano- Zamanın Ağızları
Gündüz Vassaf- Ne Yapabilirim?
John Williams- Stoner
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (21.06.18 22:09:31)
şu sıralar okuyacağım kitaplar:
matilda ve charlie'ler dışındaki roald dahl kitapları.
silmarillion ve güç yüzüklerine dair (tekrardan).
binbir gece masalları'nın 800. geceden sonrası.
  • dilemma of subscribtionability  (21.06.18 22:33:48)