Eminevim vb sistemler

Deneyen ya da deneyen tanıdığı olan var mı? Güvenilir olanı var mı bunların? Alayı kolpacı mı yoksa?

Ev sahibi olmak için ne yapacağını şaşırmış bir kardeşiniz soruyor...

biz evimizi eminevimden aldık, gayet memnun kaldık. bankaya ödeyeceğimizden daha az ödemişizdir genel toplamda (buna kurada ev çıkıncaya kadar ödediğimiz kirayı da ekliyorum).

eminevimden türeyen bir evim var, onun dışında fuzul evim de emin evim gibi ilk olarak otomobil ile işe başlayan bir şirket.
  • theconqueror  (19.06.18 00:23:56)
bizim bi arkadaş almış. 1.5 yıldır ödüyomuş taksidini 1 yılı kalmış. gayet memnundu.

  • dedim ben sana  (19.06.18 00:25:06)
eksisozluk.com

Böyle birşey okumuştum
  • Northern Mariner  (19.06.18 00:26:39)
northern mariner +1

aklın yolu bir.
  • killerbee  (19.06.18 00:28:49)
eminevim güvenilir şirkettir senelerdir bu işi yapmaktadır bünyesinde 1000 e yakın çalışanı ile türkiyenin köklü firmalarından biridir memurlar.netmiş falan geçiniz efendim eminevim türkiyede bir çok kişiyi faizsiz adı altında ev sahibi yapmıştır katılım bankalarıda benzerini yapmıyormu zaten insanlar bu sistemlerle ev sahibi olabiliyor bu bile yeterlidir herkes titan herkes saadet zinciri değil banka faizinden kat kat ucuza geldiğini çok yerde duydum ama bana sorarsanız gidin kendiniz hesaplayın gözlerinizle görün bir çok yerde şubesi var

  • baknedicem  (19.06.18 01:36:29 ~ 01:46:36)
Ya bu boş adamlara da hayranım. Kardeşim adam 1000 kişi çalıştırıyor. Sen hayatında 1 kişi çalıştırdın mi acaba? Tabi ki sistem para kazanacak.

  • dramadi  (19.06.18 02:29:52)
Burada da olduğu gibi her platformda paralı adamları var. Hemen gelip cevap yetiştirirler. Eğer düşünüyorsanız baştan sözleşmeye mutlaka kefil vs. olmayacak diye ekletin. Adam taksitlerini ödüyor evini almak için başvuruyor. Adama diyorlar ki kefil gerekiyor hem de devlet memuru. Bu zamanda kim kime kefil olur bu tür saçmalıkları olabiliyor. Onun dışında daha ben paramı alamadım diyen duymadım.

  • goodman  (19.06.18 03:56:46)
Iyi de sunu anlamadim diyelim bankadan kredi cekmedim de 72 ay bunlarin sisteme girdim ev almak icin. Hadi diyelim 36. Ayda herkesin parasini da veriyor olsunlar. Benim bugun 300e alacagim ev 3 yil sonra olacak 400-450?? Yine alamayacagim yani.

  • brkylmz  (19.06.18 11:05:58)
Peşinatın yoksa ve birkaç yıl bekleyebilirim diyorsan bunlarin sistemden ev alabilirsin. Toplamda bankadan daha az ödemiş olursun sanırım ama sıkıntı parayı hemen alamamak. Gerçi onun da yollari vardi galiba illa kuraya girmek gerekmiyor. Bir yakınım ev almıştı buradan 2.5 yıl sonra parayı aldı.

  • lalu  (19.06.18 11:14:43)
brkylmz
ona şöyle bir çözüm bulmuşlar
www.eminevim.com
  • baknedicem  (19.06.18 11:28:36)