Yemek borusu kanseri

Arkadaşlar yaklasik 20 gündür yutkunurken ağrı ve boğazda kuruluk hissi yaşıyorum. Aynı zamanda boyunda yeri değişen ağrılar var sanırım lenf bezleri. Belirtileri okuduğum zaman yemek borusu kanseri çıkıyor ortaya. Arkadaşlar 20 yaşındayım umarım kanser değilimdir. Konu hakkında bilgisi olan yazarlar lütfen bilgilendirebilir mı

Yemek borusu kanseri değilsinizdir büyük ihtimalle. Yaşlı insan hastalığı o. Kanserli lenf bezleri ağrımaz, ele kitle olarak gelir. İnternette kendinize tanı koymaya çalışmadan gidip muayene olun. İnternet herkesi kanser eder.

  • Lim5  (17.06.18 01:37:03)
Çok geçmiş olsun yaşın da gençmiş. Ümidini yitirme

  • 038576  (17.06.18 01:45:05)
Pazartesi günü gideceğim ama öyle bir tribe girdim ki 2 gündür uyuyamıyorum. Stresten kalp krizi geçiricem zaten panik atağım. paylaşmak istediğim birilerini arıyorum belki biri birşey söyler diye bir umut

  • nickoprost  (17.06.18 01:45:58)
ilk ve kesin olarak yapmanız gereken sey o elinizdeki telefona,bilgisayara hastalıkla ilgili herhangi birsey yazıp aratmayı hemen bırakmak.
bakın hemen diyorum. aklıma su da geldi suna da bakayım yok. forumlardan forumlara atlayarak okudugunuz hatta kendinizden birseyler buldugunuz bazen de zorlayarak kendinize birebir uydurdugunuz hicbir seyin sizin sorununuzla alakası yok. bunu simdi bırakmazsanız bırakmak istediginizde cok gec olabilir. saglık konusunda tek referansınız gittiginiz doktor olacak en ufak yoruma bile bakmamalısınız.

  • imnotsureabout  (17.06.18 01:56:49)
Çok teşekkür ederim. Pazartesi gününü bekleyeceğim artık. Gerçekten internetten hastalık araştırmak insanın psikolojisini bozuyor

  • nickoprost  (17.06.18 02:00:02)
Refludur o bana da olmustu aynisi

  • Take it away honey  (17.06.18 02:07:40)
  • brkylmz  (17.06.18 02:08:52)
Bir an önce doktora git derim ben inrernete göre iyice hasta psikolojisine girmeden çünkü internetteki bilgilere göre hepimiz ölüm döşeğindeyiz.

Beyin tümörü, diyabet, cilt kanseri, meme kanseri falan benim geçmişte kendime internetten okuduğum şeylere göre koyduğum tanılar mesela.
  • ms brownstone  (17.06.18 02:21:56 ~ 02:26:58)
Kaygi bozuklugun olabilir mi? Organik bir rahatsizligin olmayabilir ki bana oyle geliyor.

Edit: 'Stresten kalp krizi geçiricem zaten panik atağım.'

Evet sende kaygi bozuklugu var. Kanser degilsin. Organik bir rahatsizligin yok.
  • perfectum  (17.06.18 05:52:11 ~ 05:53:17)
Boş boş konuşma doktora git.

  • japon askeri  (17.06.18 11:41:11)
Bu düşüncelerle özel hastaneye sakın gitme. Soyup soğana çevirirler seni. Güvendiğin tanıdık bir dr varsa araştırma da filan onlara git.

  • for day to break  (17.06.18 13:44:48)