şehirden kaçmak

çok sevgili duyurunun sakinleri, karanlığı özlüyorum. zifiri karanlığı. uyku sorunum bile var iyi geleceğini tahmin ediyorum. ormanı, temiz havayı özledim yoldaşlar, gardaşlar, çıtı pıtı hanfendiler. yani istiyorum ki kamp yapayım. ama bir iki samimi dost dışında kimseyi çekmeyi de istemiyorum. o arkadaşlar da denk gelmez, uzaktalar. tek başıma cidden kamp nasıl yapacağım? öyle elinden her iş gelen bir tip de değilim. köy yaşamım bile yok ömrümde. yani öyle uçan kaçan biri olsaydım bu duyuruyu açmak yerine yola çıkardım. ne yapmalı? nasıl olur bu işler? nereden başlasak? illa kamp olmasına da gerek yok da bir yol gösterin işte. maddi olarak da ayarlarım belki bir şeyler.

not: ikamet trakya bölgesi. zaman var uygun olsun giderim uzaklara da.

şehir iyidir. çıkma şehirden. yatağında yat. olmadı askere git.

  • nedendir bilinmez  (15.06.18 00:27:06)
Muğla Gökova'da tek başıma yaklaşık 10 gün çadırda kaldım. Çadırım deniz kenarıda, rüzgarlı ve ıssız bir yerdi. Rüzgar çadırımı üstüme yatıracak kadar fazlaydı kimi zaman. Deniz ve rüzgar sesiyle uyudum. Çadırımın içinde minik bir lamba ve işportacılardan aldığım minik bir radyom vardı. Onu dinleyerek uyurdum. Lambam pilli bile değildi. El gücüyle çevirerek şarj ediliyordu.

  • birşeylersoracağım  (15.06.18 02:10:38 ~ 02:13:11)
Öncelikle giden arkadaşınız yoksa bu aktivitelerle ilgili gruplar var onlara katılıp birileriyle planlayabilirsiniz. Ya da kamp alanlarına gidip gunluk çadır ve ekipman kiralayabilirsiniz. Bazılarında hem bungalov hem çadır alanı oluyor.

  • beetlejuice  (15.06.18 08:11:28)