fog reyizi hatırlıyor musunuz?

öncelikle fog reyizi bilmeyen varsa beni bi lütfen arkadaşlıktan çıkarsın...

hatırlıyor musunuz? çok gülmüş müydünüz? ben çok gülmüştüm, uzun süredir izlememiştim şimdi izleyince bir daha çok güldüm.

hadi taam hadi izlemeyen varsa bile izledikten sonra güldüyse arkadaşlıktan çıkartmayabilir, affediciyimdir. gülmediyseniz af maf yok.

www.youtube.com

ben ilk defa izledim gülmedim.

gülmememi videonun çok eski olmasına ve binlerce böyle video izlemiş olmama bağlıyorum.

ala geyik komik ama hala.

ala geyık kiçücuk ufacuktur tefecuk.
  • Photographer  (13.06.18 14:39:36 ~ 14:40:07)
Unutmak mümkün mü sljdkfhjsdf
Geçenlerde bi arkadaşa fog koyarım dedim, anlamadı. O biraz yaraladı beni

edit: bunu da özleyen vardır, şöyle iliştiriyorum slkjdfhsdf
www.youtube.com
  • cay koy geliyorum  (13.06.18 14:47:02 ~ 15:00:59)
hala çok gülüyorum sjdjdjdjdd ercik, fog reyiz, warrock tr banlatmadık kicklettik, efsane bunlar.

  • nice tnetennba  (13.06.18 14:48:20 ~ 15:12:00)
O değilde nedense Sönmez reis geldi sebepsiz yere aklima

  • basond  (13.06.18 15:00:36)
@basond, sönmez reyiz fog reyizin atası oluyor tabii, en derinden sövgülerle anarız kendisini.
www.youtube.com

  • Bruce  (13.06.18 15:08:02)
fog reyiz'i anıp şunu anmamak olmaz:

www.youtube.com
  • sir gawain  (13.06.18 16:06:32)