umutsuzum

Ona buna asılmayan, karakterini analiz edip rasyonel davranarak hareket eden biriyim.. Ciddiyim bunda bakın, çok nadir birilerine karşı bir sey hissederim

Ama ne zaman biriyle tanışıp işleri ileri taşımaya taşısam ya olmayan sevgili çıkıyor ortaya ya da bir şekilde duvara tosluyorum.

Bu durum bana çok onur kırıcı geliyor. Asılmadığım-şansımı denemediğim kişiler bile normal konuştuğum halde asılıyormuşum gibi muamele ediyorlar.

Tanıştığım bir kız 2 sefer dışarı çağırdı mesela, belirli sebeplerden gidemedim. Uygun oldugumda ben çağırdım, birincide olmadı, ikincide görünmez erkek arkadaş çıktı piyasaya. Kız benim hayatta tercih etmeyeceğim bir karaktere sahip.. bu haşladı beni işte erkek arkadasımın da hosuna gitmiyor böyle çağırman falan diye, bende buna fazla uzatmadan iyi günler dedim.

cidden moralim bozulmaya başladı artık...

adettendir soru sorayım: hububat fiyatları ne olacak bu sene?

Uslubunla ilgili bi sikinti var gibi duruyor. Niyetin baska olabilir ama karsi tarafa bunu aktaramiyorsun galiba.

  • brkylmz  (11.06.18 18:02:39)
şu aralar artışta.

bigpara.hurriyet.com.tr
  • eeb  (11.06.18 18:08:51)
kakao alsaydın simdi ohooo

  • binder dandet  (11.06.18 18:09:46)
Muhtemelen tavrindan kaynaklanay. Samimi oldugun bi kiza sebebini sor, cuvaldizi kendine batir

  • her giriste sifresini unutan adam  (11.06.18 18:13:29)
Yanlış insanlara takılıyor olabilir misin? Ben öyle yapıyorum da. Kendimden biliyorum. Nerede bana değer veren, beni gerçekten önemseyen insan var, onlarla arama set çekiyorum. Sonra gidiyorum nerede bana yaramayacak adam var kafamı ona takıyorum. Sen de böyle yapıyor olabilir misin?

  • i m cool with that  (11.06.18 18:23:41)
Valla senin durumda karşı taraftan net bir sinyal almadan harekete geçmemek en mantıklısı

  • Amaranta ursula  (11.06.18 18:47:27)
işleri ileriye taşıyacağın zaman sor biri var mı diye.

hububat ney. faydalı bir bitki mi. şerbeti falan mı yapılıyor bunun. öyle bir ismi var.
  • marul hirsizi  (11.06.18 18:58:12)
fazla uslu efendi olunca böyle manyakları çekiyorsun o yüzden.

  • orpheus  (11.06.18 21:58:00)