Spor salonlari neden telefonda fiyat vermiyor?

Sb

bir sürü paketi, çeşidi olduğu için olabilir.

  • Photographer  (09.06.18 14:42:13)
Telefonda ikna edemez çünkü, yüz yüze sana 6 aylık ya da 1 yıllık paketi itelemesi daha kolay.

  • yirmisantim  (09.06.18 14:45:12)
yüz yüze görüşüp kafalayabilmek için.
aslında çoğu şeyde böyle. o yüzden netten alışveriş çok avantajlı. aceleye gelmeden rahat rahat kıyaslıyorsun. aklına yatmayınca sonra tekrar bakarım diyorsun. dükkana gidince ürünü karşında görünce yelkenler çabucak suya iniyor.

  • lazpalle  (09.06.18 14:46:20)
Hiçbir yer telefonda fiyat vermek istemez aslında yüz yüze ikna daha etkili bir yöntem olduğu için.
Bizde fiyatlar sabit olmasına rağmen telefonda fiyat vermek istemiyorum kursa çağırıyorum detaylı bilgi için. Daha rahat oluyor.

  • mutekebbir  (09.06.18 14:46:33)
Bazıları özellikle Beylikdüzü’nde bildiğim birkaç salon içerideki müşteriler rahatsız olmasın diye tipini beğenmedikleri, kız düşürmek için içeride aletlerle şaklabanlık yapacak tiplere, üç-dört sap gelenlere yüksek fiyat çekiyorlar. Aynı mekana daha iyi bakımlı, alımlı biri gelince ya da çift olarak gittiğinizde yarı fiyat teklif ediyorlar. Sorunca da efendim pınar hanım x kampanyamız vardı geçen bahsetmemiş size, +6 ay ücretsiz hakkınız daha vardı falan diye kıvırıyorlar. Tutturabildiğine anlayacağın. Şahsen ben geçen sene yıllık 1200 tlye üye olduğum salona. 700e üye olan da gördüm, 2000 veren de. Konuşunca da bişi değişmiyo o ara kampanya vardı, o eski üyemiz, o x kartı y puanı var, z indiriminden yararlandı falan diye sıkıyorlar. Aynı digitürke benzetiyorum fiyat politikalarını.

  • wertyu  (09.06.18 15:48:23)
Telefonda rahat kösemiyorlar.

  • [GODDARD]  (09.06.18 17:51:15)
satış bilmediklerinden. Spora yazılırken 4-5 farklı salon aradım. Hepsi diyor ki gelin konuşalım. Yahu bütçem belli, ben niye ne ödeyeceğimi bilmediğim yere gidip vakit kaybedeyim ki. Telefonda direkt fiyat söyleyen salonla anlaştım.

  • anten  (09.06.18 22:33:48)
Birkac farkli yerdeb fiyat alacagim, hepsine tek tek gidersek isimiz is gercekten.
@wertyu mantikli geldi.

  • stavro  (10.06.18 09:58:14)
Yukaridakiler + 1
Bir de galiba wertyu ile ayni salona gittik galiba. Benim gittigim yerde de fiyatlar farkli farkliydi, milletle konusurken ogrenmistim. Ancak, konustuklarim hep kadindi. Biri "Ben pazarlik yaptim, 600'e geliyorum" dedi, biri "Ben fiyati oyle saniyordum, 1300'e geliyorum" dedi. Tutturabildigi fiyati vermeye calisiyorlarmis. Kime nasil denk gelirse.

Bir arkadasim (erkek) da Sisli'de bir yerde pazarlik yaptigini soylemisti. Ayni pazarlik muhabbetine dun Sozluk'te de denk geldim.
  • aychovsky  (10.06.18 10:10:29 ~ 10:11:36)