hiç siyasi parti mitingine katıldınız mı?

partiler üstü bir toplantı ya da çağrı değil, direkt olarak "x parti mitingi" olarak soruyorum. katıldıysanız kaç kere?
teşekkürler...

hayatta katılmam. o kadar saat o kalabalıkta dikilemem. hele hava sıcaksa. çok merak ediliyorsa tv var internet var. aç izle.

  • Neill  (06.06.18 14:23:33)
bulunduğum yerde yapılan, katılma imkanımın olduğu her mitinge katılırım. ama chp mitinglerine bana uzak olsa da gitmişliğim vardır.

chp, hdp, akp, genç parti, mhp, saadet, hepar, işçi partisi (şimdiki haliyle vatan partisi) mitinglerine katıldım.
  • tabudeviren  (06.06.18 14:26:43 ~ 14:27:04)
Hayır. Ölene kadar katılacağımı da düşünmüyorum.

  • harvey  (06.06.18 14:28:59)
Neill +1

O kadar süre ayakta dikilmeyi bünyem kaldırmaz. TV'de görürsem 10-15 dakka dinlerim.
  • himmet dayi  (06.06.18 14:29:50)
Manasız, sırf yapmış olmak için yapılan bir şey miting. Belki büyük şehirlerde yaşamayan, biraz eski kafalı insanlar için bir anlamı vardır ama geri kalan için hiçbir esprisi yok. Bir de sağa sola adam falan götürüyorlar sırf kalabalık görünsün diye, baştan aşağı rezillik.
Katılmadım, gelecekte katılmak gibi bir niyetim de yok.

  • cay koy geliyorum  (06.06.18 14:33:43)
sadece kemal kılıçdaroğlu'nun adalet mitingine katılmıştım.

adam savunduğu değer uğruna o kadar km yol yürüdü geldi. hiçbir şey olmasa bile o emeğine ve azmine saygı göstermek ve yanında olduğumu göstermek için katılmam gerektiğini düşündüm. tv de oturup dinlersem rahatsız olacaktım.

onun haricinde başka bir mitinge katılmışlığım yok.
  • eeb  (06.06.18 14:40:46 ~ 14:42:34)
Katilmadim. Katilmam da. ATM'de bir kisi bile varsa beklemeyip baska ATM'ye giden adamim. Butun gun orada dikilip beklemeyi dusunemiyorum. Ayrica fanatik degilim, mantikli buldugum yonde oyumu kullanir gecerim. Mitinge gidip tezahurat yapmak amelelik.
Ama Ince kazanirsa futbol taraftari gibi sokaklara atarim kendimi bu sefer.

  • stavro  (06.06.18 15:11:10 ~ 15:11:52)
hayır

  • damla sakızlı dondurma  (06.06.18 15:17:01)
Çocukken erciyes dağındaki büyük mhp mitingine götürmüşlerdi.

  • Adramelekhh  (06.06.18 15:35:36)
2008-2013 arası bütün TKP mitinglerine katılmıştım.
Sayısını bilemiyorum şimdi.

  • mutekebbir  (06.06.18 15:46:13)
hiç katılmadım ama önümüzdeki günlerde muharrem incenin bir mitingine katılmayı düşünüyorum. youtube'dan arada açıp mitinglerini izliyorum çok keyifli geçiyor. dizi izlermiş gibi geliyor.

  • kutukcu  (06.06.18 15:56:33)
Küçükken iki kere ailemle gitmiştim büyük meydan mitinglerine.

  • pike  (06.06.18 15:58:41)
Çocukken ailemle chp mitinglerine giderdik şehrimize gelince. Kendi irademle ise iki kere hdp mitingine katıldım. Fırsat olursa tekrar katılmak isterim.

  • biravekahve  (06.06.18 16:05:57)
KK memlekete gelince pederle şakşaklamaya gitmiştik. 10-15 dk falan durmuştum.

  • japon askeri  (06.06.18 16:07:57)
2002'de genç parti mitingine gitmiştim. hande yener ve davut güloğlu konser vermişti. cem uzan sahne alınca alanı terk etmiştik.

2007'de ak parti mitingine katılmıştım. neden, nasıl o mitingde yer aldığım konusunda hala hiçbir fikrim yok. yarısında çıkmıştım zaten.
  • efreet sultan  (06.06.18 16:23:10)
bir kere. genç parti.

  • kaybeden adam  (07.06.18 03:19:55)
anap'ın mitingine gitmiştim en on. çocuktuk balon falan verirler sanıyorduk.

  • rhan  (07.06.18 04:39:26)
evet, çok diyebilirim. en son adalet mitinginin son anlarına yetiştim iş çıkışı.

  • runagain  (07.06.18 09:54:59)
Geçen yaz adalet mitingine katılmıştım. Sanırım o kadar.

  • sopiro  (07.06.18 09:56:56)