En sevdiğiniz bilgisayar oyunu müzikleri ????

Sevgili Siena'lılar;

Size müziklerini en sevdiğiniz oyunlar neler desem? (bilgisayar, playstation atari makinası vb ucu açık..)

Müziklerden kastım araba yarışı oynarken radyo mantığı çalan şarkılar değil. orjinal, sadece o oyun için bestelenmiş müzikler. Senfonik/klasik olabilir (tercih sebebi), 8 bit olur, rock olur, elektronik olur farketmez...

aklınıza ne gelirse, popüler, underground farketmez.
herhangi bir yılla da kısıtlamıyorum. 2000 yapımı da olabilir 1984'te..

teşekkürler şimdiden.

super mario

  • kanepeee  (03.06.18 02:18:59)
Uncharted serisi; Nate’s Theme
m.youtube.com

  • kaptan memo  (03.06.18 02:32:02)
Far cry 5 soundtrack i çok iyi
youtu.be

  • 038576  (03.06.18 02:38:41)
Batman Arkham City:
www.youtube.com

Silent Hill 2:
www.youtube.com

Prince Of persia:
www.youtube.com

Witcher 3 <3
www.youtube.com

Red Alert 2:
www.youtube.com

Gta 4:
www.youtube.com

Ac2:
www.youtube.com

Prince Of persia:
www.youtube.com

Deus ex HR:
www.youtube.com

Vtm Bloodlines:
www.youtube.com
  • eazy  (03.06.18 02:45:16)
eazy benden once davranmış:

Pop-sands of time
youtu.be

Bi de outlaws
youtu.be
  • beetlejuice  (03.06.18 02:59:14 ~ 03:00:58)
Gta 4 theme, silkroad online theme, gta 3 theme

  • taktikmaktikyokbambambam  (03.06.18 03:10:53)
taktikyokbambam gta örneklerini verince aklıma geldi. biraz alakasız olabilir ama içimde kalmasın.

Gta 3 theme, gta 4 theme, gta san andreas theme sahiden efsanedir. Ayrıca Liberty Stories theme var;
www.youtube.com

Gta 5? Gta 5'e adamlar müzik koymamış ya. Gta 4'ün o zamanlar internet sitesine girince şu çalardı:
www.youtube.com

Adamlar gta 4 için harika müzikler yaptırıp, gta 5'e 3 karakter koyacağız diye yan karakterleri boşlamışlar, müzik yaptırmaya üşenmişler, hikaye desen popüler kültür komikliği yapacağız diye saçma sapan bir şey yapmışlar. Bari theme koyaydınız. Çok sattı mattı eyvallah, rekorlar falan kırdı ama serinin diğer oyunlarıyla kıyaslayınca sahiden boş oyun.
  • eazy  (03.06.18 03:19:06 ~ 03:20:39)
hiç şüphesiz:
american conquest: www.youtube.com
hukumdarlar.com tema: soundcloud.com
  • dahinnotha  (03.06.18 03:27:44)
gustavo santaolla imzalı last of us soundtracki
www.youtube.com

street fighter guile theme
www.youtube.com

jurassic park atari
www.youtube.com

shadow of the colossus
www.youtube.com

tiny toon atari
www.youtube.com

şimdilik aklıma gelenler böyle; yalnız müthiş bir duyuru zaman yolculuğu yaptırdı. :V
  • lüzumsuz adam  (03.06.18 03:38:28)
age of empires oyun sonundaki müzik

www.youtube.com
  • silver apple  (03.06.18 10:27:16)
grim fandango ost
www.youtube.com

celeste ost - resurrections (bu oyunu oynamadım gerçi, albümünü dinledim)
www.youtube.com
  • misterturist  (03.06.18 11:56:57)
Heavy Rain
www.youtube.com
Prince of Persia-Lost in the Crypts
www.youtube.com
Valiant Hearts
www.youtube.com
  • clones  (03.06.18 13:07:25)
battlefield 1942
bu orjinali : www.youtube.com

bu da tifa lockhart ın verdiği linkteki metal cover ı (aşırı başarılı)
www.youtube.com
  • the ultimate driving machine  (03.06.18 13:09:09 ~ 13:18:29)
skyrim'in müzikleri hakikaten bambaşka.
www.youtube.com

bir de diablo ii:
www.youtube.com
  • pitjantjatjara  (03.06.18 13:47:32)
Homefront'un ost si çok hoşuma gitmişti.

www.youtube.com
  • hakmut  (03.06.18 15:01:20)
  • guitarissimo  (03.06.18 16:02:23)
Diablo 2 Tristram: www.youtube.com

Oyunu oynamadım ama çok sevdiğim bi müziktir.

Dishonored'dan Drunken Whaler: www.youtube.com

Portal 1'den Still Alive: www.youtube.com
Portal 2'den Want You Gone: www.youtube.com
AC serisinin de müzikleri çok iyidir. Ezio's Family yazıldı, onun dışında Venice Rooftops, City of Rome şu an aklıma gelenler.

Şu an aklıma bunlar geldi yazılmayanlardan ama kesin vardır daha.
  • nundu  (03.06.18 16:59:11)
Arkadaşlar çok teşekkür ederim. kaydediyorum hepsini. yaz sonunda bir aksilik olmazsa çok büyük, enteresan bir proje ile karşınızda olacağız.
hatta bu sayfada bana katkı yapan arkadaşlara da o zaman bir güzellik yapabilirim... ama söz vermeyeyim şimdiden, ne olur ne biter belli olmaz...

teşekkürler, yer yer aklınıza yeni şeyler gelince de lütfen çekinmeyiniz ekleyiniz.
çok eski kült olmuş oyunlar kadar, milyon dolarlık oyunların müziklerini de araştırıyoruz.

müziği duyuluğunda akla hemen gelen oyunlar kadar, a o bunun muydu la? diyeceğimiz oyunları da araştırıyoruz. kısacası güzel olan herşeyi...

teşekkürler...
  • jeanluc  (04.06.18 02:41:12)
Transistor - Signals
www.youtube.com

To the moon müziklerini çok severim: www.youtube.com

ama birkaç tane seçmek gerekirse:
www.youtube.com (bkz: for river)
www.youtube.com
  • rotten head  (04.06.18 02:51:14 ~ 04:25:46)
Hitman: Blood Money - Apocalypse
www.youtube.com

Freedom Fighters - The Battle For Freedom
www.youtube.com
bunun yeri ayrı bende hastasıyım hatta freedom fighters tüm albümü efsanedir: www.youtube.com

Max Payne - Main Theme
www.youtube.com

Max Payne 2 - Main Theme
www.youtube.com
hatta tüm albüm: www.youtube.com
  • rotten head  (04.06.18 03:39:11 ~ 03:39:43)
star craft full albüm

www.youtube.com
  • bruceandwayne  (04.06.18 04:34:55)
tüyler diken diken: www.youtube.com

boyut/kalite performansı nirvanalarda: www.youtube.com

belki daha iyisi hiç yapılamayacak olan: www.youtube.com
  • onemoremile  (04.06.18 09:17:47)