bana kulaklık alalım

Kulak içi ya da kulak üstü, ama mutlaka;

-bluetooth özellikli,

-şarjı uzun süre dayanan,

-ses kalitesi iyi ve bass yüksek,

- kullanımı en rahat ve ergonomik olan,

Ve mümkünse ekonomik bir kulaklık istiyorum.

Üst sınırım, aradığım özellikleri en iyi karşılayan ürün olması halinde, 600-700 tl. Ama mümkünse f/p olarak ortalama bir şey olsun. 150 tl’ye kadar f/p bir kulaklık bulsam şahane olur.

Teşekkürler...

anker'e de bakın derim. kullananlar memnun. hepsiburada satıyordu. aliexpress'te de var beklerim derseniz.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (29.05.18 05:58:41)
jabra halo smart almayın. bir yıl içinde iki kere aynı sorundan servise gönderdim.

  • inheritance  (29.05.18 11:28:43)
Benim duyurum var, o duyuruda tavsiye edilen anker kulakligi aldim, baya da memnunum.

  • kuehles blondes  (29.05.18 12:22:54)
Ben şunu düşünüyorum.

www.dr.com.tr
  • birdenbire  (29.05.18 12:30:15)