bütün erkekler porno izliyor mu?

cinsel hayatı olan/olmayan, dindar/ateist, yaşlı/genç bütün erkekler porno izliyor mu?

neden?

eved.

since age 15

neden? çünkü güzel bir şey.
  • binder dandet  (28.05.18 16:38:53 ~ 16:41:23)
Hayır.

  • clever  (28.05.18 16:40:52)
Evet hepsi.
Cunku seks?

  • stavro  (28.05.18 16:42:07)
Uzunca bir süredir hayır, aklıma bile gelmiyor.

  • chicha  (28.05.18 16:46:11)
inanmayacaksın ama saydığın kriterler önemli olmaksızın tüm kadınlar da izliyor.

analar hariç :D
  • elorelia  (28.05.18 16:48:39)
10 senedir internet boşa gitmesin diye porno arşivi olayına girmemiş olsam aslında izlemiyorum ama benim için meslek gibi oldu anasını satım. Tüm porno yıldızlarının adını kim sektöre yeni girmiş, kim emekliye çıkmış. Sizin görüpte bu karı kimmiş ya diyeceğiniz kişinin ismini bilen adam benim ve benim gibiler işte. ulen bizz olmasak size kim yardım edecek. Şu bilgilerimle tek kuruş kazanmışlığım yok. Acaba arşıvı mı satsam millete bak yeni aklıma geldi

  • Aşk Adamı  (28.05.18 16:50:19)
bütün erkekler izliyo mu bilmiyorum ama izlemeyenine rastlamadım hayatım boyunca konusu geçtiğinde.

  • altin yumurtlayan lavuk  (28.05.18 16:52:17)
Erkeklerin yüzde 95 i izlemiştir.
Erkeklerin yüzde 50 si aktif seks hayatına rağmen izliyor olabilir.
Kadınların yüzde 60 ı izlemiştir.
Kadınların yüzde 5 i aktif seks hayatına rağmen izliyordur...
Ben izlememe rağmen izlemeyi normal bulmuyorum niyeyse...

Aslında kadınların hepsinin izlemesi gerçeği söz konusu değil.
  • benaslindayohum  (28.05.18 16:57:40)
İnsanlar ikiye ayrılır:
1. Porno izleyenler.
2. Yalancılar.
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (28.05.18 17:30:19)
  • Jimmy McNulty  (28.05.18 18:07:42)
En son ne zaman izledim hatırlamıyorum, ama ergenlikte hatta askerliğe kadar sık sık izledim. Saçma geliyor şimdi, ama öyle bir link denk gelse napıyolar diye 30 saniye bakarım :)

Benim içinde olmadığım seks aktivitesini niye izleyeyim? Ha belki seks esnasındaki sayılar arasında gaza gelmek için olabilir.
  • John Bloor  (28.05.18 18:45:13)
interneti kullanmayi bilmeyen yasli erkekler, ergenlik cagina erismemis erkekler, aseksuel erkekler ve internete erisimi olmayan erkekler haric, geriye kalan her erkek izliyordur.

din, mezhep, irk, kultur, siyasi gorus, cinsel yonelim, gelenek, ulke farkliliklari farketmeksizin her erkek tek bir konu etrafinda birlesebiliyor: PORNO. buna ben pornonun gucu diyorum. insanlari boyle tek noktada birlestiren cok az sey vardir. bunlardan biri porno. digeri de dunya'yi uzayli saldirisina karsi savunmak :)
  • tomcruise  (28.05.18 19:56:06)
ben izliyorum

  • superb  (29.05.18 12:09:33)
Ben porno izlemiyorum. Arada reddit'te gonewild'a girip takıldığım oluyor ama o da az. Genelde evde kendi kendimize taklıyoruz.

  • noluyo yaa  (29.05.18 12:30:45)
hayır. ben izliyorum ama izlemeyen tanıdığım var. sevmem diye yüzünü buruşturuyo. yalan söyleyen biri değil söylese zaten anlarım. kendisi ateist 30yaş cinsel hayatı var biliyorum çünkü ikimizin de aynı kızla yatmışlığı var (farklı zamanlarda). başka porno izlemeyen erkek görmedim. eski ev arkadaşım kadın o da izliyo. cinsel hayatı var.

neden çünkü seks bağımlılığı. kendini seks yapmak ya da seksüel eylemlerde bulunmak zorunda hissedersin. cinsiyetten bağımsız lakin erkeklerde daha çok görülür. daha yeni broşür hazırladım bunla ilgili. isterseniz veririm
  • kush  (29.05.18 12:36:07)