Bluetooth Hoparlör Bağlamaca

Merhaba,

Aynı markanın birbirinden farklı birkaç hoparlörünü alıp aynı aygıtla yönlendiren var mı aramızda? Sonuçtan memnun musunuz, yoksa f/p açısından anlamsız bir çaba mı? (Şarj konusu gözardı edilince)

Örn. JBL ufaklıklar

Teşekkürler

her marka modeli çoklu hoparlör olarak kullanamıyorsunuz, bu özelliği taşıması gerekiyor, ufaklık jbl go larda maalesef yok

benim bildiğim ufak boyutlu ve ucuz olanlar arasından bunu yapabilen Tronsmart Element T2, aliexpress de tanesi 33 dolar

2 tanesi yaklaşık 316 lira ediyor, bu fiyata alacağınız performanstan memnun kalmayabilirsiniz
  • freebird5406_2  (28.05.18 01:09:53 ~ 01:27:40)
Jbo flip 4 modelinde jbl connect yani bahsettiginiz olay var. denemedim ama.

Jbl icin jbl connect destekleyen modellere bakmaniz gerekir.
  • kuehles blondes  (28.05.18 01:31:32)
Teşekkürler yanıtlar için.

Evet, Flip 4'e belki bir Flip 4 daha ve 1-2 de ufak kare olan modeli eklemeyi düşünüyordum. Bu durumda belki sadece 2 adet Flip 4 bağlanabilir, eğer F/P açısından da mantıklı olursa...
  • hana bi  (28.05.18 02:02:05 ~ 02:02:22)
Eger muzik dinlemek icinse stereo bir 2.0 almak gerekir. Film deseniz zaten 5.1 lazim ki bu sekilde kuramazsiniz.

Kurmayi planladiginiz bu setup sesi 2x yapmaktan baska biseye yaramaz ki hic efektif degil.
  • brkylmz  (28.05.18 03:18:33)
www.sony.com.tr

şarj süresi çok güzel. iki tane bağlarsan x2 ses olmuyor stereo oluyor. hepsinde böyle. ha bence tek büyük bi tane almak daha mantıklı.

www.sony.com.tr

bundan kullanıyorum. son seste 4-5 saat kullanmak mümkün. oldukça yüksek tabi son sesi. evde %30 seviyelerinde kullanılıyor bu da 20 saat üstü kullanım demek.
  • hasmetizm 2046  (28.05.18 17:20:38)