İzmir Adnan Menderes Havalimanı Otopark

Merhabalar,

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na yakın otopark arayışındayım. Araç yaklaşık 7 gün kalacak. Civarda jetpark ve mss park'ı bulabildim. Daha önceden bu soru sorulmuş ve jetpark'ı övmüşler fakat başlıklar 2015 yılına ait. Güncel olarak kullanan var mı bu iki parktan birisini?

Google yorumlarda jetpark ile ilgili son 3 yorum kötüydü. MSS park içinse bir tane yorum vardı. O yüzden emin olamadım.

7 gün kalacaksa gaziemire bırak. zaten havalimanına gidecekler genelde araçlarını gaziemire bırakıp, taksiyle giderler. taksi de en fazla 20 tl tutuyor gaziemirden.

  • false pretension  (26.05.18 23:09:06)
Gaziemir'e bırak.

  • Lim5  (26.05.18 23:15:46)
Teşekkürler. Fakat İzmir'e dışarıdan geleceğim. Gaziemir Katlı Otopark'ı buldum İzelman'a ait. Burasını mı kastettiniz? Bir de buranın tam konumu Google Haritalar'da mevcut değil. Yakınlarında başka bir yer var mıdır?

  • throw down the sword  (27.05.18 00:07:48)
gaziemir'de karakola yakın bi yere bırak arabayı ya taksiyle git ya da izban'la.
bi ton para ister şimdi otoparkçılar

google maps'te polis merkezi amirliği diye geçiyor.
emniyet müdürlüğünün orası anayol, araba koymak için pek uygun değil.
  • attirmayin makedonun kafasini  (27.05.18 01:09:22 ~ 01:12:26)
gaziemirde katlı otopark yok bildiğim benim. gaziemir emlak bankası evlerine yakın bir yere bırakıp taksiyle devam edebilirsin.

  • false pretension  (27.05.18 01:10:29)
Gaziemir +1. Ben gaziemir’de bi cadde üstüne bırakıp taksiyle geçiyordum, bu şekilde 10-15 gün bile bırakmışlığım var. Hiçbir şey olmadı.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (27.05.18 01:13:17)
optimumda olmuyor.

  • false pretension  (27.05.18 06:09:02)
Cevaplar için herkese çok teşekkürler. Dediğiniz gibi yapacağım. Otoparkçıların en ucuzu 100 lira istiyor. Havalimanının kendi otoparkı zaten felaket.

  • throw down the sword  (27.05.18 20:57:12)