1500-2500 tl arası led tv önerisi

merhaba. bir led tv alacağım ama çok kararsızım. en az 43 en fazla 50 inc olsun diyorum ama 49-50 daha iyi olabilir.

öncelikle 4k olmasını isterim, muhtemelen bir kaç sene sonra filmler 4k çıkacaktır. ayrıca netflix gibi platformlar yaygınlaşıyor. şu an pc-hdmi bağlatısı kullanacak olsam da ilerde smart olması pratik olabilir. hatta işlemcisi iyi bir makine olursa pc'ye gerek kalmayabilir.

evet arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.

bu arada şöyle bir şey var;

www.mediamarkt.com.tr

O paraya 4k alma hocam. Dolar uçmuş gitmiş, o paraya alacağın 4k Vestel olur, sunny falan olur.

Ya bütçeni artır, ya da 40 inç bir Samsung/LG tv’ye razı ol. Ha dersen ki abi ses kalitesi önemli değil, paneli de siktir et, multimedya da iş görse yeter, o zaman Vestel/Seg/Sunny/Regal bakabilirsin
  • jihat  (26.05.18 10:30:45)
Arçelik'te güzel şeyler var yakın zamanda alacağım bende göz at istersen, Samsung a güvenim kalmadı ailem 55inç 4K tv aldılar garanti bittigi günden itibaren led lambaları pıt pıt düşmeye başladı. Hatta düşerken takır tukur sesleri geliyor, ekranda sarı sarı lekeler var zevkle izletmiyor artık dizi, film, vs. Tecrübemi paylaşayım dedim.

  • Uncle Sam  (26.05.18 11:39:22)
vestel televizyon konusunda iyiymiş diye okumuştum. şahsen ben tvyi değiştirecek olursam vestel'e şans vereceğim

  • demirr  (26.05.18 12:02:19)