Philips

>> Philips sizce nasıl bir marka? Baya bir şey üretmeye çalışıyor gördüğüm kadarıyla. Hangi ürünleri iyidir?

>>Philips deyince aklınıza neler gelir?

aydınlatma

  • vhs kaseti  (22.05.18 22:41:25)
İyidir.
Wake Up Light ve Hue.

  • Lim5  (22.05.18 22:48:28)
köklü marka. gözümde malları genelde basit, işini yapan ürünler. kullandığım bir philips'ten şikayetçi olduğumu da hatırlamıyorum şu ana kadar. tabii genelde son kullanıcıya satılan alt/orta sınıf ürünlerini kullandım hep şimdiye kadar.
satıldığı fiyatlara göre azur ütüleri özellikle övüyorlar.

  • gkhncnzdgn  (22.05.18 22:49:47)
Philips deyince aklıma florasanlar geliyor.

Bendeki imaji kötü. Öğrenciyken para biriktirip şu kulaklığını almıştım: www.hepsiburada.com

1 ay sonra bozuldu. Servis filan da boş çıktı. Kullanici hatasi dediler ki gözüm gibi bakıyordum. O gün bugündür pek yönelmem.
  • Amaranta ursula  (22.05.18 22:55:27)
bence kaliteli ve güven veren bir marka. eskisi kadar piyasada değil sanki.

futbolla 0 alakama rağmen psv eindhoven geliyor aklıma.
  • ya ben lan neyse  (22.05.18 22:58:46)
Led ampullerini basarili buluyorum ben

  • kuehles blondes  (23.05.18 00:20:53)
tıraş makinesi var ve hayatımda hiçbir ürün yok ki alıp da bu kadar memnun kalmamış olayım. 3-4 yıldır bende ve 1 sefer olsun gönül rahatlığıyla kullandırmadı kendisini. fişe takıp kullanamıyorsunuz. illa sürekli şarjlı halde saklamanız gerekiyor ama gel gelelim çok çok uzun sürede şarj oluyor ve full dolu olsa bile tıraşın yarısında şarjı bitiyor. yarım tıraşlı şekilde fişe taka çıkara sinir krizi geçirdiğimi bilirim. aklıma gelmişken niye duruyo ki bu bende gidip kıracağım. yine sinirlendim.

braun marka var elimde başka bir tıraş makinesi, o da tam tersi alırken bu kadar kaliteli bir ürün olduğunu tahmin etmeden aldım ve şaşırttı. bıçakları senelerdir keskin, zımba gibi çalışıyor, şarjında en ufak sıkıntı yok ve fişte de kullanabiliyorsunuz.

elim ayağım titredi yine ya
  • ssiradanbirigibi  (23.05.18 00:31:31)
Türkiye'de üretilmeye başlandı. Gözler o bantlardan nasıl çıktığını gördü :) Samsung ve philips artık eski değerinde değil gözümde (kastım tv'leri içindir.)

  • alkolik imam  (23.05.18 00:48:01)
Ben severek kullanıyorum.
TV kısmı çin’e geçti epey zaman önce.
Aydınlatma kısmı da el değiştirdi sanırım. Signify diye bir şey duydum ama henüz bakmadım.
Bi ara sadece sağlık alanında orijinal olarak kalacaklarını okumuştum galiba.
  • cemiyetin ünlü siması  (23.05.18 01:25:12)
Tras makinesini begenmedim braun aldim gidip.

  • stavro  (23.05.18 02:09:31)