Android telefonlarda zil sesi

Daha önce iphone kullanan biri olarak istediğim zil sesini 1 tl karşılığında kesilmiş biçilmiş hazır vaziyette satın alıp zil sesi yapıyordum.

Androidde böyle bir şey var mı ?

androidçiler öyle 1 tl yok 1 kuruş falan filan ödemeye alışık değil :) Zedge yükle. her şey kesilmiş biçilmiş ve ücretsiz durumda. bulamadıgın ringtone olursa buraya yaz destek olunur.

  • 507  (22.05.18 19:21:04 ~ 19:21:33)
Hayır, tabii ki öyle bir şey yok. Telefonundaki ya da sonradan indirdiğin dilediğin şarkıyı anında zil sesi yapabiliyorsun. Müzik çalarına git, istediğin şarkıya bas ve "Zil sesi olarak ayarla" de. Hepsi bu.

@507'nin dediği uygulamanın artısı ise genelde en hit şarkıların tam zil sesi yapmalık kısımlarının kendiliğinden hazır olması, bir zorundalık değil.
  • m e b  (22.05.18 21:53:42)
Ben kendim kesiyorum hatta 10 saniye sessizlikten sonra başlayan şarkıları da kesmek için kullanıyorum. Timbre uygulaması iyidir.

  • fatih baker  (23.05.18 05:29:10)