evde arka planda har har çalışan çamaşır makinası sesi

sizi rahatsız ediyor mu? beni çok ediyor

Top patlasa uyanmayacak kadar ağırdır uykum ama nefret ettiğim sese karşı hemen uykum bölünüyor. Bu da onlardan biri. Annem sağ olsun, günde dört kere makina çalıştıra çalıştıra helikoptere çevirdi kazanı, kurutmaya geçince evde kimse kimseyi duymuyor.

  • m e b  (22.05.18 00:59:49)
Tam aksine huzur veriyor. Özellikle denk gelirsem bir müddet çömelip izliyorum o çamaşırların girdap gibi dönmesini ve derin düşüncelere dalıyorum. Hatta bazen youtubedan bile dinlediğim oluyor hayattan koptuğum dönemlerde youtu.be

  • siyah giyen adam  (22.05.18 01:04:03)
Care dusuk ses seviyeli makine almak. Hic duymuyorum ki mutfagimin kapisi yok (ve makina mutfakta)

  • kuehles blondes  (22.05.18 01:04:13)
benim tam tersi hoşuma gidiyor evde beyaz eşyaların çalıştığını duymak. muhtemelen makineyi sen çalıştırmıyorsun, ondan rahatsız ediyor. çamaşırları sen yıka bak ne kadar huzurla dolacaksın. hani para verip yeni bir elektronik eşya alırsın, ilk zamanlar her çalıştığında "vay be çatır çatır çalışıyor" diyip mutlu olursun ya, onun gibi bir şey.

  • sir gawain  (22.05.18 01:29:56 ~ 01:32:04)
Har har har ise rahatsız ediyor. Ama mırrmırr har mırmırr ise rahatsız etmez. Arada su alıyor.

  • [GODDARD]  (22.05.18 01:55:31)
Evet, o nedenle sabah evden çıkmadan çamaşır ve bulaşık makinesini erteleme modunda çalıştırıyorum. Ben işten geldiğimde ikisi de işini bitirmiş oluyor.

  • marla is in my head  (22.05.18 14:15:50)
Pek değil. Çok rahatsız ederse takıyorum kulaklığı geçiyorum.

  • noluyo yaa  (22.05.18 15:08:32)
Çalıştırıp gürültü önleyici kulaklık takıyorum.
Ama aynı zamanda o tarz sesleri ben de huzurla, evle özdeşleştiriyorum biraz. İşimi gücümü kendim yapabildiğim anlamına geliyor sanki. O yüzden kulaklık takmasaydım da çok rahatsız etmezdi.

  • sopiro  (22.05.18 15:43:51)
öf ediyor valla, makineyi değiştirdik eskisine alıştığımdan mı, bu daha fazla ses çıkardığından mı bilemiyorum ama ediyor. ikiside bosch olduğu halde:/

  • eja  (22.05.18 16:43:06)