esenyurt'tan tuzla'ya en hızlı ulaşım

gençler s.a.

esenyurt/hadımköy'den tuzla/orhanlı'ya 2-2.5 saat içerisinde nasıl gidilir?

belli kısımlar taksiyle halledilebilir ama takdir edersiniz ki çok tutmaması tercihimdir.

metrobüs-pendik metrosu-dolmuş haricinde mantıklı alternatif var mıdır? makul çözüm önerilerine iki işten biri olursa bonnyfood yollıcam. ciddiyim.

güncelleme: halloldu o mesele, birini ertesi güne alabildim. teşekkürler herkese yine de.

Saat kacta? Onemli olan bu. En hizlisi cengaver bir arkadas ya da uber falan. Sabah 5 te yola cikmak.

  • ykyt  (21.05.18 20:04:22)
Saran holding'den helikopter kiralayın. biraz pahalı ama, şuan ucuz değil.

isterseniz sizi ambarlıdan zodyak bot ile anadolu'ya geçirebiliriz.

3. köprü hariç her yol size 30-45-60 dk kazandırır.
  • protrek  (21.05.18 20:22:25)
Dünyanın en zor güzergahını sormuşsunuz. Metrobüs metro taksi en uygunu.

  • iddaaci  (21.05.18 21:20:03)
araba ile saat 5te

  • charlotte blanc  (21.05.18 22:03:55)
istanbul ulasiminda bir çığır acan guzergah olmus.

trafi su metoda 168 dakika diyor oglen vakti icin: www.trafi.com
  • robokot  (21.05.18 22:12:40)
@ykyt öğle vakti :( 12.00-15.00 arası saatlerde olacak aşağı yukarı. keine cengaver arkadaş.

helikopter diyen güzel kardeşim, helikopterimi sen kiralarsan bonnyfood yollarım karşılığında. sevgilinmiş gibi not yazarım, havan olur.

@iddiaci ve @datnet, çelişmekle birlikte, ikinize ayrı ayrı "bence de"
  • cansins beybi kolonya  (21.05.18 22:53:36 ~ 23:48:54)
soyledigin limitlerde (2.5 saat taksisiz) guzergah verdim tiklememissin olmaz diyenleri tiklemissin. cok alindim.

  • robokot  (22.05.18 00:28:30)
@robokot ama peş peşe metrobüs ve 500t önermişsin ne yapayım :(

  • cansins beybi kolonya  (22.05.18 20:16:09)