internations üyelik uzatma(ma)

Selam,

1 yıllık albatros üye oldum. Süre bitti, uzatmamaya karar verdim gelen mailleri de sallamadim. Şimdi mail gelmiş, üyeliğimi askıya almışlar, 70 küsür avro ödeme yapmazsanız daha fazla para kitleriz sizi "debt ofise" veririz minvalinde bir şey diyor. Albatros üyelik bitince normal üye yaparlar, katıldığım organizasyonlarda parası neyse kapıda veririm arada kendi aralarında buluşurlarken de nereye gideceklerini bana söylemezler en fazla diye düşünürken "Bi kere üye oldun bir daha hep üye olacaksın 1 yıllık uye uzatımını çekiyoruz hesabindan" yaklaşımıyla karşılaştım.

Belki mesela 2019'da 6 aylığına üye olacağım belki de hiç olmayacağım.. "Hesabinizdan para cekmeye çalıştık olmadi, paramı ver" (e sanal kartla odedim zaten sana ne diye vereyim bilgilerimi??) diye beni böyle zorlamaları normal mi? Kaçırdığım bir madde mi var ilk üye olurken "tamam tamam" deyip geçtiğim?

Uye olurken 1 sene sonra uyeligi otomatik yenilemeyi secmissinizdir farkinda olmadan. 1 sene dolmasina yakin "bak uyeligini uzatacagiz haa, fikrin degistiyse haber ver" mealinde mailler gondermislerdir ama onlari da sallamadim demissiniz. Daha ne yapsin adamlar :)

Support'a yazin, ben farkinda olmadan yenilenen uyelik secmisim, normal uyeye cevirip borcu da silermisiniz deyin.
  • crown  (20.05.18 11:53:41)