Steam'den ilk kez oyun alacağım kredi kartım tehlikeye girer mi

CS:GO alıp amatör amatör oynayacağım. Kredi kartımdan 2 kere çekme devamlı çekme gibi bir şey olur mu? Yani oyunu alınca bitiyor mu ödeme? Yoksa steam'e üyelik filan ücreti alınıyor mu devamlı?

Steam üyeliği diye bir şey yok. Oyunu alıyorsun ve sadece bir kez çekim yapıyor.

Çoğu oyun böyle...
  • malheiros  (19.05.18 17:29:01)
Sanal kart aç, oradan limiti belirle oyle al. Sonra sanal kartin limitini 1 kurus yap. En guvenlisi.

  • ykyt  (19.05.18 17:42:11)
bir kere alman yeterli. ama steam'e güvenmiyorsan kredi kartını hiçbir yerde kullanma bence.

  • false pretension  (19.05.18 18:12:35)
Steam'e üyelik ücretsizdir ve hiçbir ücret talep etmez. Oyununuzu satın alırsınız, oyunun fiyatı ne kadarsa o kadarını kartınızdan çeker ve oyununuzu size teslim eder. Bundan başka da hiçbir ek ücret talep etmez.

Bu arada siz sormasanız da söyleyeyim ben : Steam dünyada görüp görebileceğiniz en güvenli alışveriş platformlarından birisidir ve hiçbir zaman dolandırıcılık gibi bir şeyin söz konusu olacağını düşünmedim ve düşünmüyorum. Steam kullanıcılarına en rahat ve en güvenlinalışveriş imkanını sunmak için profesyonel ödeme şirketleriyle çalışır. Aldığınız bir oyunu iade etmek istediğinizde 2 gün içinde paranızı size iade eder. Biraz fanboy açıklaması gibi oldu ama yeni olduğunuzu söylediğiniz için sizi rahatlatmak istedim.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (19.05.18 18:43:43)