Hindistancevizi yağı hakkında (saç için)

Katı halde hindistancevizi yağı kullanmış olanlar bakabilir mi?

1. Saç için hindistancevizi yağını nasıl kullanıyorsunuz? Ne sıklıkta? Saçtan arınması zor mu? Bir şişeye yakın şampuanla saçtan çıkıyorsa o da yıpratmıyor mu?

2. Ne tür etki elde ettiniz? Ne anlamda faydası oldu? Memnun musunuz?

3. Watsons'da 2 ayrı markanın biri büyük, biri daha küçük kavanozda olanı var ancak biraz pahalı geldi. Şok market'te de gördüm, 150 ml 15 lira gibi birşeydi, İstanbul'da üretildiği yazıyor. Hangisini almalı?

4. Sadece saç uçlarına mı, yoksa saç dipleri de dahil tüm saça mı sürülmeli?

Teşekkürler.

Öncelikle teşekkür ederim.

Saç diplerine sürmenin faydası ne olur? Sadece saç uçlarına sürmek için almam sanırım. Örneğin diplere sürersek saçı döker mi yada aksine dökülmeyi falan mı engeller?
  • cymbelina  (14.05.18 23:46:12)
Kız arkadaşım kullanıyor düzenli olarak. Saçları hep yumuşak ve canlı, diğer hemcinslerinden de övgü alıyor sık sık. Duştan sonra az miktarda uçlarına sürüyor (duşta kullandığı kremin 5'te 1i gibi, kıvırcık uzun saç). Yani uç dediysem dip hariç boydan boya yediriyor denebilir. the lifeco tarafından ithal edilen ürünü kullanıyor watsonsta indirimle 1 alana 2.si 1 tl'ydi geçen hafta. 2 kavanoz 53 tl'ye geliyordu. Kaçırmadık ve 4 tane aldık. Aynı zamanda benim kız arkadaşım şampuanın içine de e vitamini ve 2-3 adet daha yağdan damla damla koyuyor tabi, hangisi en çok etkili bilmiyorum.

  • yercekimini kendine ceken adam  (15.05.18 10:03:54)