Rayban nereden alınır?

Eminönü gozlukculer pasajına gittim hsonu, adam atasunla aynı fiyatı verdi. Dedim atasun da aynı fiyat sen bi de nakit istiyosun vs. Onlar cok sahte satıyor diye oyle fln mırıldandı. İnternetten bakınca binbir farklı fiyat cıkıyor. Onların orjinalliğinden nasıl emin olacağım? Veya nereye gidip bakıyım? Rayban clubmaster bakıyorum ek olarak.

atasundan almistim ben, sahte satacaklarini pek sanmiyorum.

  • fakyoras  (14.05.18 15:13:04)
Ben geçen gözlüğüm kırıldığı için gitmiştim gözlükçülerin olduğu pasaja, adam milyon tane kartını verip "senin 600 lira verip aldığın gözlüğü ben 280'e veririm, ihtiyacın olursa ara" demişti.
Adı abdullah, abdurrahman gibi bir şeydi. Hangisi ne kadar güvenilir bilemiyorum tabii

  • yaraticinick  (14.05.18 15:25:48)
@yaraticinick apo abiyi diyorsun. sakallı bir tip. hafif sofi takılır. biz ondan 5. gözlüğü aldık. hepsi de gerçekten kaliteli ve orjinal gözlükler. hatta güvendiği müşterilerini bir hanın içinde -3. katta falan deposuna götürür. esrarengiz takılıyor :D :D

  • golgi aygıtı  (14.05.18 15:30:14)
@golgi dsafsdg orjinal he mi uahdfsdgas. apoya çinden konteynırla gözlük getiren ithalatçı arkadaşım knk. aldığın her şeyin orjinal olduğunu sanma :D

@yaraticinick 280 çok kar koymuş knk, normalde 150 ye falan bırabilir.
  • Tears of Devil  (14.05.18 15:33:11)
İşte bu yuzden hiçbi optikçiye vs guvenemiyorum. Eski wayfarer ımı yurtdısından almıstım tertemiz ama suanki kurla gidip alamam:)

  • solenkol  (14.05.18 15:35:29)
Boyner

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.05.18 15:42:58)
Gozluk icin oraya buraya gitmene gerek yok, begendigin model hangi optik magazasinda mevcutsa git al. Her yerde aynidir fiyatlar. Her taraf Atsun magazasi dolu, git birinden al maceraya girmeye gerek yok.
Ray-Ban disinda hicbir marka kullanamayan biri olarak ben de oyle yapiyorum.

  • stavro  (14.05.18 16:18:39 ~ 16:19:19)
akatlar maya plaza'da luxottica'nin ofisi var. satis yapilan yeri de var. yuzdeyuz orj.

  • jimicik  (14.05.18 16:31:21)
atasun, göz grup, mert optik bunlar sahteye girmez. buralardan alabilirsin.

  • mikahakkinen  (14.05.18 16:41:52)
Opmar demeye geldim.

  • Lim5  (15.05.18 00:08:22)
valla ben massimo dutti'den aldım. memnunum. illa rayban vs. olmasına gerek yok. içime sinsin yeterli benim için.

  • naksidil  (15.05.18 13:56:47)