Bu yazarlara herkesten mesaj alımını açmaları için yazabilir misiniz?

Bildiğiniz gibi çaylaklara mesaj atma hakkı getirildi. Bence iyi de oldu ama bu özellik çoğu kişide açık değil. Belki bilmiyorlar belki açmak istemiyorlar. Ama bazı bilgilendirici entryler giren aktif kullanıcıların nicklerini burada yazacağım kendilerine "mesaj kutunuzu ayarlardan çaylaklar ve yazarlar şeklinde değiştirebilir misiniz" diye mesaj atar mısınız.

andrew

rwn

bilge tonyukuk

toutaku

juz

in vino veritas

ichtyosaurus

Sözlükte bilgilendirici yazı okuyup sahibine ulaşamamak gerçekten kötü. Neyse ki çaylaklara mesaj özelliği geldi fakat yeterli değil zira default olarak herkeste açık halde değil. Ha bu durumu bildiği halde açmak istemeyen kendisi bilir ama ben burada yazacağım iletişim kurmak istediğim kişileri. Yardımcı olanlara teşekkkür ederim.

üşenmedim hepsine mesaj attım. silme bunu.

son entrysi 7 yıl önce olan herife mesaj attırdın ya bana helal olsun
  • kablelvuku  (11.05.18 19:19:15 ~ 19:20:54)
@kablelvuku teşekkürler

Mesaj almak istemiyorsa orası başka tani ki ama bilgi içerikli yazılar yazan birinin de etkilesime bu kadar kapalı olması anlamsız geliyor. Olaya düşse bile oraya bakmıyor olabilir. Bu ozellik yokken buraya gelip burdan cevap vermelerini isteyenler oluyordu şimdi mesajı herkese açmalarını bildirmek daha mantıklı
  • her gece aç  (12.05.18 10:07:11)
Ekleme:

swiss army

tutkikarnimacikti
  • her gece aç  (12.05.18 13:38:53 ~ 13:42:03)
Master nickli yazara mesaj atabilir misiniz

  • her gece aç  (10.06.18 03:33:48)