fotoğraf için hangi cep telefonu

merhaba;

şu anda iphone 6s plus'ım var, evimde hem macook pro, hem imac, hem de ipad pro var. telefonumu değiştirmeye karar verdim;

2 seçeceğim var,

birisi huawei p20 pro
ya da iphone 8 plus.

incelemelerde gördüğüm kadarıyla huawei baya fark atmış kamera olayında iphone'a ama daha önce hiç android kullanmamış birisi olarak zorlanır mıyım? evimdeki tüm teknolojik cihazlar apple markalı, onlarla uyum konusunda sorun yaşar mıyım (dosya transferi vs.)

fotoğraf konusunda çok büyük farklar var mı gerçekten?

bu konularda birileri bana bilgi verebilirse sevinirim.

P20 pro baya aşmış kamerada.. fotoğrafçılık için kullanacaksan tavsiye ederim. Haa bende 8+ var seninki ile aynı sebeplerden değiştirmedim evde apple ürünleri var. iostan androide geçme derdi var vs..

ki kendimce doğa fotoğrafı çeken beni 8+ da fazlası ile datmin ediyor.
  • zenc  (10.05.18 15:35:19)
iphone'un hiçbir modeli şu an kamera konusunda en iyi değil. hiçbir alanda hem de. android ayfon konusuna gelince de emin ol android'e geçince oh be hayat buymuş diyeceksin. dosya transferi konusunda da sıkıntı yaşamazsın bir sürü bağımsız uygulama var. bi airdrop kadar hızlı ve kolay olmaz belki ama telefonun kendi rahatlığı onun eksikliğini bence fazlasıyla karşılar.

edit: android'den iphone'a geçmiş biri.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.05.18 15:41:47 ~ 17:26:00)
p20 pro.

  • eurhka  (10.05.18 18:32:08)
P20 pro. Iphone geride kaldı.

  • karacigerim vur kadehlere  (10.05.18 18:58:34)