Gta 5

Gta 5 steamde %50 indirimle 90 liraya düşmüş alınır mı? En son vice city oynamıştım, gta 5i de baya merak ediyordum. Daha fazla indirim olur mu beklesem mi alsam mı?

Teşekkürler

60% indirim görmüştü bir kez sanırım. Bir de bir paket ile daha ucuza oluyordu varsa o da alınabilir.
Senaryoyu oynamadım hiç, arkadaşlar online oynadık baya, oynayacak arkadaşların varsa gayet zevkli oyun bence, hile rahatsız edici olabiliyor bazen.

  • atom karincanin torunu  (09.05.18 01:46:08)
Hikaye olarak serinin en kötü oyunu ama alınır. Gta işte, ölüsü bile oynatıyor. Herhalde multisi hala aktif diye inmiyor fiyatı.

Far Cry'ı aldın mı? :)
  • eazy  (09.05.18 01:47:38)
pre order ile 90 liraya almıştım ben pc'ye ilk çıktığında. bitirmedim bile(hikaye berbat, arkadaşlarla biraz online oynadık o güzeldi sadece). korsan çek hoşuna giderse al. 90 lira hak eden bir oyun değil bence(artık) kaç yıllık oyun sonuçta talep var diye düşürmüyorlar fiyatı ama 90 da çok.

en fazla göreceği yüzde 60-66 ki o da en iyi ihtimal.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.05.18 01:51:25)
Online oynayabileceğim belki 1 2 arkadaşım olabilir ama onlarda oyun var mı, oynar mıyız bilmiyorum. Random oyuncularla oynanamıyor mu online? Hikayesi o kadar mı kötü? Vice city e benzer bir tat alsam yeter bence. Gerçi 10 yıl geçmiş alır mıyım bilmem :)

Watch dogs indirimdeydi onu alsam mı diye düşünürken dedim gta yı bekliyim indirime girerse onu alırım, 2 gün sonra gta indirime girsi :)

@eazy aldım farcry ı da daha pek oynayamadım :D
  • senolll  (09.05.18 01:55:39)
far cry 3'ten çok daha fazla zevk alırsın hikaye anlamında. bi de batman arkham serisini öneririm şiddetle.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.05.18 01:57:26)
hikaye modu açısından bakacak olursa 30-40 lira eder maksimum. hikaye modunu oynarım kırk yılda bir online oynarım diyorsanız hiç bulaşmayın o kadar değmez. online baya keyifli. özellikle herkesin söylediği gibi arkadaşlarla daha bir keyifli oluyor. oynayacak arkadaşınız varsa veya sözlükten bulursanız, sürekli online takılırım derseniz alın gitsin.

  • golgi aygıtı  (09.05.18 01:59:21)
@atom karincanin torunu'nun da dediği gibi, %60 indirim olmuştu bir ya da iki kez. muhtemelen steam'in yaz indirim döneminde yine oraları görür indirim. şahsen ben o zaman almayı düşünüyorum. bence biraz bekle, en kötü ihtimalle bir ay sonra alırsın. zaten yıl içerisinde gta v devamlı %50 indirime giriyor.

  • karabiber ve ejderha  (09.05.18 02:03:05)
steam'de satılan hiçbir oyun alınmaz. cs'de bile 6 yaşında çocukla oynuyorsun

  • zulfakr  (09.05.18 02:19:20)
@senolll

Aslında hikaye için gta oynayacaksan eski meski ama ek paketleriyle birlikte gta 4 alacaksın. Ana oyunun hikayesi ve atmosferi ayrı güzel, ek paketlerindeki hikayenin çok güzel bir şekilde ana hikayeyle birleşmesi falan apayrı güzel. adamlar yıllar önce harika bir oyun yaratmışlar.

Watch Dogs'u genelde kimse sevmedi ama çok farklı oyundu aslında. Adamlar çok ekstra şeyler yapmaya çalışıp yapamamışlar :) Oyunun o çok eleştirilen tanıtımı ilk çıktığında ekşi'ye direk bu devirde böyle bir oyun yapmaları imkansız, kanmayın yazmıştım. Çıkar çıkmaz aldım ama benim beklentim çok düşük olduğu için hayal kırıklığına uğramadım. Güzel oyun bence. 2. oyunu oynamadım çünkü gta 5 gibi çok eğlence odaklı ve boş hikayeli gözüküyordu. yaşlandım artık :P
  • eazy  (09.05.18 02:19:40)
gtaV'siz geçen 5 yılınıza yazık olmuş.

  • brakgn  (09.05.18 03:29:14)
ps3'de almıştım. herkesin dediği gibi hikaye boş.
e oynayacak arkadaşım da yoktu o dönem. haliyle bıraktım bir yerden sonra.
eminim ki arkadaşın vs varsa ya da böyle bir ekip bulabilirsen çok eğlenceli olur. ama onun dışında sarmayabilir.
  • logisticsmanager  (09.05.18 03:37:50)