Minnak kafam hep benimle mi uyuyacak

Soru tam olarak başlıktaki gibi. Bir aylık minnak kafalı bir kedim var, bir haftayı biraz geçkindir beraberiz. Uyurken ille bana bir değecek, ayrı yatmak zaten mümkün değil. Hem ezerim diye korkuyorum hem de en ufak hareket edemiyorum o varken uyanacak diye. Bi de nasıl oluyorsa o miniklikle bile çok yer kaplıyor. Biraz daha büyüyünce benden vazgeçer mi?

hello devil, n'aber?

Küçükken bizimki de öyleydi, odaya almıyoruz diye kapıları kırardı şimdi kafasına göre yatıyor istediği yerde, bazen ayak ucumuzda bazen de kendi koltuğu var orada, şu an çok küçük, normal seninle uyumak istemesi, senden başka kimsesi yok ki?

Biraz büyüsün, değişebilir, değişmeyebilir de. Kedi bu :)
  • devorgilla the gunslinger  (08.05.18 21:43:32)
eğer çok yılışık bir kedi olmazsa büyüyünce daha bireysel takılmaya başlar, niye yanıma gelmiyor diye içlenirsiniz :)
şu anki hali normal, idare edin.

  • dedimmidemedimmi  (08.05.18 22:24:56)
annesi gibi görüyordur, yalnız kalmak istemiyordur, gayet normal bunlar. yanına peluş bir oyuncak koyabilirsin. karakteri, birkaç aya şekillenir. :p

  • nice tnetennba  (08.05.18 22:32:59)
evet hep seninle uyumak isteyecek. kapıyı açmazsan kapının önünde miyavlayıp duracak (yerim).

  • pinkpeony  (08.05.18 22:44:23)
Bari kafamın üstünde uyumasa :(

  • devilred  (08.05.18 23:58:20)
Bir aylik cok kucuk, genelde 2.5 3 ay gibu anneden ayriliyor, haliyle yalnızlık onun icin zor. Buyudukce azalir temas istegi.

  • red g  (09.05.18 00:32:00)
Benimki yedinci ayı bitirdi sanırım. Aldığımda üç haftalikti. Aldığım günden beri benimle yatakta uyuyor. Uyumadan önce en rahat ettiğim pozisyona geçiyorum ben, onu da uygun şekilde yerleştiriyorum, öyle uyuyoruz. O zaten rahat edemezse ayak ucuna geçiyor.

Sabah işe giderken sorun oluyor biraz. Oynasirken evden geç çıkıyorum.
  • rahip janick  (09.05.18 08:57:25)
Hep seninle uyuyacak! Sevinmelisin bence :) Tadını çıkar.

  • chihirovekohaku  (10.05.18 01:15:18)
Tam şu anda kafamda uyuyor ve aşırı derecede boyun problemleri yaşayan bir insan olarak buna sevinemiyorum maalesef :/

  • devilred  (10.05.18 01:25:44)
@pinkpeony oda kapısını açan kedim vardı benim, ilkokula 1-2ye falan gidiyordum, dışardan tıkır tıkır sürekli sesler geliyor, korkudan yatağa çivilenmiş, bildiğim tüm duaları okuya okuya uykuya dalmışım, ertesi gün rahmetli ninem "kedi senin yanında yatıyordu sabah, ben kaldırdım" diyor

  • neverletyougodown  (10.05.18 01:40:49)