Hangi diziye başlamalı?

Duruma göre iki dizi de olabilir, ingilizcesi biraz anlaşılır olanlar bir adım önde.

Mad Men

Narcos

Ozark

Bloodline

Penny Dreadful

The OA

Vikings (7-8 bölüm izledim ancak başkarakter hakkında malum spoileri yediğim için devam etmedim)

House of Cards (ikinci sezondaydım, Kavin Spacey in son sezonda olmayacağı kovulduğunu öğrenince devamı gelmedi)

İzlerken zevkten dört köşe olduğum, en sevdiğim diziler sırasıyla: Lost, Breaking Bad, Fringe, GoT, Oz, Black Mirror, Dark, Prison Break ilk 3 sezon, La Casa

İzlerken sıkılmadan keyif aldığım diğer diziler: 13 Reason Why, Stringer Things, The end of the fucking world,Sherlock, True Detective 1.sezon

Ek olarak, daha önce de sormuştum fakat tam aradığımı bulamadım, Friends gibi clear ingilizceye sahip, kulak alışkanlığını geliştirmek için ingilizce altyazılı izlenebilecek dizi tavsiyelerine de açığım. Breaking Bad'in ingilizcesi nasıldı mesela yeniden ing altyazılı izlemek için?

listede göremedim, True detective özellikle ilk sezon çok iyi.

  • senolll  (08.05.18 02:38:55)
beğendiğiniz dizilerden hareketle söylüyorum.

mad men size çok yavaş kalır, sıkılırsınız.
penny dreadful ingilizcesi sıkıntılı.
Narcos ingilizce değil.
the oa özellikle sonuyla çok saçmaladı.
ozark beğendiklerinize göre çok küçük yapım.
bloodline izlemedim.

ek önerim: manhunt unabomber.
  • brakgn  (08.05.18 03:19:05 ~ 03:19:49)
narcos ispanyolca, o zaman bir adım geride?

mad men ve penny dreadful seni bayar. narcos veya true detective tavsiye ederim.
  • eindaclub  (08.05.18 12:11:32)
penny dreadful benim çok severek izlediğim bir diziydi.kesinlikle tavsiye ederim.
ozark da bayağı güzel bir dizi onu da öneririm.

  • neverlose  (08.05.18 17:31:45)
Mad Men
Vikings
House of Cards
Dexter
Hannibal
Breaking Bad
Modern Family
  • chitosan  (08.05.18 17:37:32)