concerta 18 mg

doktorum odaklanma problemim için 18 mg concerta yazdı. sınav dönemlerinde kullanabileceğimi söyledi. uzun bir süre kullanmadıktan sonraki ilk kullanışımda etkisini görüyorum fakat üstüste kullanımlarda verimi çok düşüyor. yaşım 26 kilom 49 kadınım. deneyimlerinize dayanarak bu dozajın az olduğunu düşünüyor musunuz? ve asıl sorum ise aynıanda 2 x 18 mg almamda sakınca var mıdır bu ilacın etkisini artırmak için?

şimdiden teşekkürler

kırmızı reçeteli ilaç. burada yazanlara inanmak aptallık olur, doktorunla konuş.

  • redlinetheturk  (06.05.18 21:27:13)
aynı anda alınca 18 + 18 = 36 oluyor. böyle dozaj deneyebilirsin 36'yı. etkisi bir kere iyiyse hep iyidir. ilacı uzun süre kullanmaya başlayınca bir fark anlayamaman normal. o 'işe yarıyor', 'high' hissi kayboluyor evet. 36 dene, bir, bir buçuk hafta alışma sürecin oluyor dozajlara. olmazsa 27 olmazsa 18 devam.

  • mewthree  (06.05.18 22:01:44)
Anlattığınız durum taşiflaksi. Doz arttırmanın bir anlamı olmaz. İlaç tatili yapmak gerekir.

  • clarizmev  (07.05.18 00:10:03)
bu tür ilaçlar karaciğere büyük baskı yapar, sonra karaçiğeri elinize almayın. doktorunuza sorun.

  • dedim dedim de kime dedim  (07.05.18 00:37:36)
çünkü toleransınız artıyor. ya ara vereceksiniz tekrar kullanacaksınız ya da dozaj arttıracaksınız. ilk şık daha mantıklı duruyor zira ne kadar ilaç da olsa kendisi sağlam bir uyarıcı.

  • awareim  (07.05.18 10:51:29)