Nüfus müdürlükleri kimlik yenileme için haftasonu da açık mı ?

Başlıktaki sorunun yanı sıra
Aslında hafta içine randevu aldım ama hem 2 ay sonra hem de hafta içi işten 7 den evvel çıkamıyorum.izin de alamıyorum.Belki şansa izin verirler diye aldım.
Yeni kimlik kartı, ehliyet ve pasaport için randevusuz gitsem, bir günde işimi halledebilir miyim? Kadıköy Nüfus Müdürlüğü için konuşuyorum.
Eğer halledersin derseniz Cumartesi sabahtan mesai saati başlayınca sıramı alır giderim
Randevumun olması sorun olur mu bu durumda? İptal edeyim mi?

fazla mesai ücreti alıyorlar. cumartesi ve akşam 5 ten sonra 6-7 ye kadar açık olmaları zorunlu. eğer açık değillerse direk şikayeti bass

  • gameofannen  (03.05.18 17:44:39)
@Cesario haftasonu alabileceksem ayrı ayrı da alırım.hepsini bir kerede halletmek bana da ütopik geliyor zaten ama bir deniyim dedim.geçici kimlik belgesi ile pasaport ve ehliyet alabilyorsak hiç problem değil.

  • çılgındünya  (03.05.18 17:52:43)
Kadikoyu bilmiyorum ama Bursa Nilufer'de acikti. Hatta normalde 5te mesai bitiyor. Herkes gidiyor. 2-3 kisi 6ya kadar devam ediyor.

Hepsini bir anda halletmen neredeyse imkansiz. Ama denersin yine de. Zaten gecici kimlik normal kimlik yerine geciyor. Onunla tum islemlerini halledebilirsin.

Unutmadan, randevusuz gideceksen sabah cok erken saatte gidip siraya gir. Biz sabah 8.30da gittik sira aldik, aksama kadar gelmedi sira. Millet 6da gidip siraya giriyormus. Bilgin olsun. Ha bir de bazi bolgelerde randevu alman daha kolay. Bir iki gune veriyorlar. Gidebilecegin yakin yerlere de bir bak derim.
  • ve sen oyle masum bakiyordun ki  (03.05.18 19:19:19)
Ha bir de bu 6ya kadar acik olma durumu hafta ici icin gecerli. Hafta sonu daha erken bitiyor sanirim.

  • ve sen oyle masum bakiyordun ki  (03.05.18 19:21:35)
Beylikdüzü geçen cumartesi açıktı adres beyanı için gittim biliyorum. Kimliğim kaybolduğu için bu cumartesi 8'de gidip açılmasını bekleyip başvurumu yapıcam. izin alıp Şişli Nüfus Müdürlüğü'ne gittim ama aşırı bir yoğunluk var kimse geçici kimlik belgesi için bile yardımcı olmadı. 199'u aradım 2 ay sonrasına bile randevu veremedi bu arada randevunu iptal etme sakın.

  • muslugubozukhayrat  (09.05.18 15:47:28)