La casa de papel sonu.

--spoiler--

Diziyi daha bugün bitirdim fakat aklıma bir soru takıldı, lütfen 3. sezonu var demeyin:

Profesör nasıl yurtdışına çıkabildi? Bu adamın isminin ve fotoğrafının bütün sınır kapılarında, limanlarda olması gerekmiyor mu? Dizinin içinde bir ara geçen gemi muhabbeti nereye bağlandı, onu anlamadım. Ama bildiğim kadarıyla gemi, rehinelerin serbest bırakılması karşılığında verilecekti, polis içeri baskın düzenleyince rehineler kurtarılmış oldu. O yüzden gemi muhabbeti de yalan olmuş olmalı.

Ben birşeyleri feci şekilde yanlış anlamış da olabilirim. Düzeltin beni.

ben de az önce bitirdim :D bitmiş gibi ya 2. sezon yoktur diye düşünüyorum. hatta 2 sezonluk hikaye son 15 20 dakikada hızlıca bitti gibi oldu.

daha önceden gemi talep ettikleri yer onları oyalamak için falandı, hatta sonradan çözmüşlerdi dedektifler neden almanın uzun süreceğini bildikleri gemiyi talep ediyorlar gibisinden. ben böyle hatırlıyorum.

bence zaten dizide baya kopukluklar mantık hataları falan vardı ya. hatta son kaçışta 300 metre kaldı diyor sonra profesör giyinin diyor. meğersem birkaç dakika önce çıktıklarını gösteriyor en son.
300 metre 60 km hızla giden bir aracın 18 saniyede alabileceği bir yol.
  • senolll  (02.05.18 22:25:34)
yaa bırakın artık şu dizideki bu niye böyle oldu saçmalıklarını. dizide 1500 tane saçma olay var hala gelmişsin prof nası gitti resmi yok muydu. adam rusça konuşup hurdayıcya robot resmi sildirdi amk. gerçekten dizide mantık mı arıyorsun?

bonus: eksisozluk.com

şunları bir okuduktan sonra bir aydınlanma gelecek ve profun nasıl gittiğini hatta 1 milyar euroyu nasıl götürdüğünü anlayacaksınız.
  • fasko  (02.05.18 22:35:33 ~ 22:49:50)