acil kimlik veya pasaport randevusu nasıl alırım?

Ukrayna'ya uçak bileti aldım bugün 18 mayıs için. kimlikle gideriz ne güzel iş falan derken öğrendim ki yeni kimlik kartları için geçerliymiş o olay. benim kimlik eski. pasaportun da süresi doldu.
randevu almaya çalıştım internet sitesinden, tarih bile seçemeden uygun saat yok diyor. İstanbul'daki tüm nüfus müdürlükleri bu şekilde. yakın illere baktım ama onlar da hazirana veriyor en yakın.
yani şu an bileti elime almış durumdayım.
yok mu bir yolu gidip dil döksem tamam ver halledelim derler mi?

teşekkürler

tanıdık varsa aradan kaynak yapabilirsin randevu almadan. bizim acil pasaport ihtiyacı vardı, bu şekilde aldık.

dil dökmek de bi alternatif tabi, gel halledelim işini diyecek bi memur bulursan.
  • elorelia  (30.04.18 17:44:55)
en kisa zamanda ilgili nufus idaresine gidip, sabahtan sira numarasi alabiliyorsunuz bazi yerlerde. bunu deneyebilirsiniz.

  • for the record  (30.04.18 17:59:33)
biletin çıktısını alıp sabah erkenden bir nüfusa gidip oradakilerden rica edin. olmaz derlerse hemen en yakın ilçeye geçip bir de orada deneyin. geçen sene bu şekilde 2 hafta sonraki uçağa yetişmek üzere emniyetten pasaport başvurusu yapmıştık ailecek. nüfusta da işe yarar mutlaka.

  • nrmnm  (30.04.18 18:45:53)