Hastalıkla ilgili duyuruları görünce kafama takıyorum

Adamın biri damarla ilgili duyru açmış gördüm görmez olaydım. Ya bende de çıkarsa naparım diye düşünüp kahroluyorum. Birden çıkıyor ya bi de insan sinir oluyor. Bu yüzden tıp okumadım. Çözümü ne bu durumun nasil etkilenmeyebilirim.

Anksiyete, bir psikoloğa git ve tedavi ol. İleri seviyesi zordur.

  • John Bloor  (30.04.18 13:53:53)
Yöntem arıyorum. Psikoloğa hem para bayilip hem sicilime bu saçmalığı isletemem. 2 senedir bu durum var ama çözümü yok mu?

www.eksiduyuru.com

Mesela ne bileyim dışarı çık hava al tarzi basit ama kesin çözüm önerileri
  • her gece aç  (30.04.18 13:56:18)
oyle bir yontem yok. keske psikolojik problemlerin basit ve kesin cozumleri olsa degil mi?

ilgilenmezsen daha kotuye de gidebilir. bu sebeple korkudan disari cikamayan insanlar var. ilerledigini hissetmezsen cok kafaya takmiyorsan problem yok ama giderek daha fazla kafaya taktigini hissedersen bir sekilde yardim alman gerekiyor.
  • robokot  (30.04.18 14:04:28 ~ 14:06:19)
bu arada durumun hakkinda daha fazla bilgi icin: en.wikipedia.org

  • robokot  (30.04.18 14:10:34)
psikologa gitseniz sicilinize işlemez ki..malesef bunun dışında kesin bir çözümü yok eğer kendi düşünme tarzınızı değiştirecek becerileriniz yok ise ki birçok insanda da yok ne yazık ki.bu beceriler de terapiler kazanılıyor.

  • ruh i tibbiye  (30.04.18 20:10:53)
Hocam polis sınavına girenlere bile bakılıyormus. Siz doktorsaniz daha iyi bilirsiniz artik her tedavinizi görüyor doktorlar. Ise girerken bile soylemek zorunda kalmistim psikologa gittim diye. Anskiyete icin ilaç kullandim ama aradigim çözüm meditasyon tarzi relaxation metotları aslinda

  • her gece aç  (30.04.18 20:50:44)