Bir tür hatırlatma uygulaması arıyorum

Selamlar,

Önemli olayların tarihlerini not edebileceğim, her yıl o tarihlerde bana bunları hatırlatan bir uygulama arıyorum. Mesela önemli birinin vefatı, önemli bir tarihsel olay vb. Google calendar olabilir belki ama daha çok bu iş için tasarlanmış bir uygulama arıyorum. Tavsiye edeceğiniz bir uygulama olabilir mi?

Teşekkürler

telefonlarin kendi takvim uygulamalarinda tekrarlama sıklığı secilebiliyor, 15 gunde bir,haftalik, aylik, yillik gibi secenekler var. ayri bir uygulama bulamazsan bu da oldukca is goruyor.

  • in vino veritas  (30.04.18 01:50:51)
Google keep

  • primetime  (30.04.18 05:16:36)
Google takvim

  • neymis  (30.04.18 08:20:48)
chrome da pi reminder var hem telefona hem bilgisayara kurup aynı anda kurup kollayca kullanılıyor.

  • mikahakkinen  (30.04.18 10:59:31)