Sinemaya tek mi gidersiniz arkadaşınızla mı?

Malum, tek başına gitmek nedense çok ilginç ya da olağan dışı görülüyor. Şu ana kadar 50 kere gitmişsem 47'si tek başınadır. Sizde genel olarak durumlar nasıl?

www.strawpoll.me

genelde kardeşimle giderim :) film zevklerimiz aynı. benden önce filmi izlediyse tek giderim. severim de tek gitmeyi. üniversitedeyken arkadaşlarla giderdik.

  • olutaklidi  (27.04.18 21:05:58)
hiç yalnız gitmedim. hep birileri gel diyor gidiyorum. zaten pek sevmem. ama tiyatroya yalnız gitmişliğim çok.

  • karlmarx  (27.04.18 21:06:43)
Ben hep tek gidiyorum ya. Arkadaşlarımla muhabbet edip gezmeyi seviyorum. Sinema tek başına da yapılabilecek bir aktivite arkadaşlarla yemeyi sevmiyorum bu zamanı.

  • istenmeyen evlat  (27.04.18 21:08:55)
Denk gelirse birisiyle giderim, gelmezse tek giderim. Tek gitmişliğim de çoktur, birileriyle gitmişliğim de.

  • i m cool with that  (27.04.18 21:09:46)
hiç yalnız gitmedim ama gitmeyi çok istiyorum. çok imreniyorum tek başına kalkıp da sinemaya gidenlere. bende o motivasyon yok :(

  • oekuklu  (27.04.18 21:13:10)
tek. Tek gitmeyi daha çok seviyorum.

  • damla sakızlı dondurma  (27.04.18 21:25:24)
tek gidiyorum. Öbür türlü filme adapte olamıyorum

  • çılgındünya  (27.04.18 21:37:33)
Tek gidiyorum. Arkadaşım olmadığı için tabi bazen tek gitmeye üşensem de.

  • clones  (27.04.18 21:39:51)
Tek gitmek istiyorum ama insanlara tuhaf geliyor rahatsız oluyorum

  • selamun aleykum kitty  (27.04.18 22:05:38)
Filme göre değişiyor. Çok izlemek istediğim bir şeyse kimse olmasa da tek giderim. Ama genel olarak film izlemeyi sevmediğimden, birisi ısrar etmişse gitmişimdir.

  • sopiro  (27.04.18 22:29:04)
tek giderim

  • fasko  (27.04.18 22:51:23)
Yalnız giderim. Evimin 30 saniye ötesinde sinema var. İzlemek istediğim bir film varsa alır biletimi giderim.

  • noluyo yaa  (27.04.18 23:17:48)
hayatımda toplamda 3 kere gittim sinemaya tek başıma, geri kalanlar arkadaşlarla; sahne sanatlarına tek defalarca gitmişimdir ama sinema bana artık sanattan çok gösteri gibi bir eğlence, pikniğe gitmek gibi bir şey; böyle olunca işin içinde arkadaşlar oluyor ama sinemaya sanat tarafında bakanlar var, o gözle bakılıyorsa gidilir tek yoksa evde izlemek daha keyifli illa tek izlenecekse.

  • gezegen olan pluton  (28.04.18 01:46:29)