Eskiden okuduğum masal kitabını arıyorum

Merhabalar. Biraz saçma bir başlık oldu farkındayım. En az 10 sene önce okuduğum bir masal kitabını alıyorum. Basım tarihi daha eski de olabilir çünkü kitabın abimden kalmış olma ihtimali de var. Kitabın içinde birbirinden farklı masallar vardı. Bunun dışında bayağı kalın(belki çocuk olduğum için aklımda öyle kalmıştır), kalın ciltli, kapağı beyazdı. Bu beyaz kapağın üstünde yeşil desenler(muhtemelen çim) vardı ve kapakta muhtemelen kırmızı renk(kırmızı kısım yazı olabilir) de vardı. İsmi de çocuklara masallar gibi bir şey olabilir emin değilim. Biliyorum ayrıntılar çok az ve belirsiz oldu ama bulmayı çok istiyorum.

Her güne bir masal olabilir mi?

  • buff  (26.04.18 22:29:06)
@buff

Çok teşekkür ederim sanırım o evet. Bulamasam kafayı yiyecektim yaa gerçekten çok teşekkür ederim:)
www.google.com
  • marowak  (26.04.18 22:33:21)
Rica ederim

Benim dediğim kitap şu bu arada www.dr.com.tr
  • buff  (26.04.18 22:36:13)