Uzun mesafe otobus yolculuklarinin bitecek olmasi

Bur sekilde bitmeyecek mi bu seferler? Ucaklar ucuzladikca?

uçak olayının kralı amerikada bile firmalar var çok yaygın olmasa da.
yani uzunca bir süre daha piyasada kalırlar.

  • cedex  (25.04.18 22:18:49)
Karayolu asıl, hava ve deniz talidir insan için. Yani karayolu vaz geçilmezdir. Uçak korkusunun yanı sıra aracı olmayanlar için de mecburi bir çözüm sonuçta. Ve yine her yerde havaalanı da yok.

  • 1adam  (25.04.18 22:23:52)
Tren ağları genişlemedikçe uzun mesafe otobüs yolculukları bitmez. Uçak korkusu annemde var mesela. Hem korkuyor hem de otobüs yolculuklarında etrafı izleye izleye gitmeyi seviyor. Böyle insanlar çok :)

  • false pretension  (25.04.18 23:22:39)
Bizim toplumumuzda uçak yolculuğu yapmak yok, yeri geliyor zaman zaman low cost uçuşlarda A noktasından B noktasına gitmek otobüsten daha ucuz oluyor ama adam bunu araştırma zahmetine bile girmeyip yine otobüsle gidiyor, kültüründe yok böyle bir şey çünkü, üç beş jenerasyon sonra belki olabilir ama otobüs yine kalır tabii, zira kara taşımacılığı hiçbir zaman bitmez sadece şekil değiştirir, o da ancak raylı sistemle olur.

  • angelus  (25.04.18 23:36:19)
Bugün arkadaşlarla aynı konu hakkında konuşuyorduk. Arkadaş grubumda ben dahil kimse otobüs yolculuklarını sevmiyor. Havaalanı olmayan şehirler, uçak bileti fiyatları, uçak korkusu gibi sebeplerden uçak yolculuğu da her zaman için uygun olmuyor. Raylı sistem kapasitesinin geliştirilmesi çok iyi olurdu. Hala yeterli ve düzenli bir sistem yok.

  • Selektivite  (26.04.18 00:33:32 ~ 00:39:35)
ışınlanma bulunana kadar bitmez.

  • washe  (26.04.18 00:34:06)
bitmez. örnek erzincandan vana nasıl gidicen uçakla? erzincan ankara ankara van ölme eşşeğim ölme.

  • mikahakkinen  (26.04.18 10:48:10)
acemi +1

500 km ve ortalama 4-5 saatlik yolculuk için uçak ve havaalanı eziyeti prosüdürü çekilmez.
  • John Bloor  (26.04.18 11:01:31)