kulaklık tavsiyesi - v.3994

Arkadaşlar selam,

Uzun yıllardır kullandığım bose qc 15 kulaklığım bozuldu,
malum bose kulaklıklar çok pahalı.

şunlardan hangisini daha iyidir, tavsiye edersiniz.
olmadı bildiğiniz başka bir şey var mıdır.
not: kulak üstü ve kablosuz olursa iyi olur. bütçe 750 - o kadar verceğine 900 ver şunu al derseniz onu da beklerim.

www.dr.com.tr

3-4 sene boyunca amazondan ucuza kapattığım 2 tane bluetooth kulaklık kullandım bi nevi kendime işkence ettim sonra parayı basıp alcam ulan dedim.

ilk baktığım model sennheiser 4.40 idi. bi D&R'da denedim. kulağımı tamamen kapatmadı ama rahat ederim gibi geldi. sonra yapma etme dedim, kulağa en ufak temas olduğunda 1 saat sonra bile kulakta acı hissi oluyor dedim. gittim pxc 550 aldım. istediğin fiyat aralığında değil o ama asıl nokta şu ki, denemeden alma.

benim kulaklar kepçe, 4.40 senin kulakları belki tamamen kapatacak büyüklüktedir.
  • washe  (25.04.18 10:55:05)
JBL yıl al bence gerek yok dolar bu kadar yuksekken bu paraları vermeye

  • westblack  (25.04.18 11:00:48)
bi de bu var,

www.idefix.com
  • ravenudon  (25.04.18 11:02:45 ~ 11:04:58)
4.40 kullanıyorum. Kulakların büyük değilse efsane bir kulaklık. Aşırı derecede memnunum tavsiye ederim. Momentum 2 nin yastıkları oluyor demişler sağda solda. Onlarla genişler mi biraz kulak boşlukları merak ediyorum. Dediğim gibi kulaklar kocaman değilse çok şahane kulaklık.

  • Giovanni Pipitto  (25.04.18 12:59:30)
deneme imkanın yok mu? gerçi kulak üstü olanlar nispeten daha flat ses veriyo ama yine de kulaklık karakteristikleri biraz keyfi değişiklik gösteriyo sonuçta.

  • yuto  (25.04.18 13:42:20)
ardacan haklı da, zevkler de devreye giriyor burda. misal benim için ses kalitesi olarak sennheiser > bose :)

  • washe  (25.04.18 14:25:46)