Frenchpress

Selam. Nasılsınız. Bu muhteşem hava, herkes caddebostan sahilde, yoksa siz de city’nin maçını tabletten beşiktaşın maçını tv den mi izliyorsunu benim gibi :D

Frenchpress almıştım. Hediye daha doğrusu. Bozuk çıktı. Ama ben normal halini bilmediğimden kullandım falan sonra da iade olmaz diye çok sinirlendim attım. Süzgeçi kırık yamuk, üst kapağa yapışan plastiği bende yapışık değildi. Hatta kahvenin bardağa dökülmesini tıkıyordu aşağı indiği için falan. Neyse mudo’dan alınmıştı çok da şirindi güzeldi alan kişi de çok değerli. Üzüldüm velhasıl.

Hwr gün starbuckstan kahvealmak beni sarstığı için almam gerek frenchpress. Aslında basit bi alet gidip 70-80 lira vermemek gerek diye düşünüyorum. Sis ne dersiniz. Var mı önerileriniz. Mesela kardeşim de istyor şunu alsam mı ikimize.

urun.gittigidiyor.com

Veya sizin şunu aldım iyidir dediğiniz var mı. 30-40 a maximum. Ne dersiniz.

ikea. kırıldığında da üzülmezsin. 25 lira.

  • dedim ben sana  (22.04.18 20:24:47)
geçende uzun süredir kullandığım kırılmıştı, gidip şoktan 10tlye aldım. gayet yeterli oluyor.
ahanda aynıları
www.hepsiburada.com
  • MtKrt  (22.04.18 20:41:19)
Teşekkürler arkadaşlar.

Mtkrt kaç ml hocam bu?
  • brad pitt  (22.04.18 21:03:32)
@brad pitt
350 ml hocam, küçüklerden.

  • MtKrt  (22.04.18 21:14:49)
farklı markalar da kullandım, gittiğim cafeler sağolsun markasını dahi bilmediklerimi de.

bodum'dan berisi yalan.
  • washe  (22.04.18 21:16:58)
ikea +1

  • henry gale  (22.04.18 22:59:01)
Bodum marka olanlar evladiyelik ancak fiyatları çok arttı o fiyata alınmaz bence artık

  • dmbx  (22.04.18 23:03:00)
www.ikea.com

kendi tarikatımı kuracağım, bu aleti aldırdığım kişilerle her dolunayda buluşup kahve yapacağız :D

birçok farklı yöntemi denemiş biri olarak bu aleti tek geçerim. french press çok ilkel geliyor artık :/
  • air  (23.04.18 00:15:25)
Bundan aldım iki tane. Kargo dahil 25 ödedim. Nasıl. Ne dersiniz. :)

Queen'S Kitchen 350Ml Çelik Lüx French Press

www.hepsiburada.com
  • brad pitt  (23.04.18 19:49:16)