Levent Gültekin kim?

bu kim yahu. c.başkanı adayı olmuş?

ismail saymaz olsa anlarım da bu kim

ben de bilmiyordum. sadece şu konuşmalara bakarak oy verilse ben daha çok oy alabilirim bu adamdan çünkü daha iyi konuşurum.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (19.04.18 00:27:53)
kim verdiyse gazı artık. şaka gibi arkadaş :)

  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (19.04.18 00:29:00)
bağımsız gazeteci. Youtube'da program yapıyor. Büyük ihtimalle akp iktidarı süresinde kovulmuş olabilir çalıştığı yerden.

ben en çok bu gibi adayların ''kazanacağız'' demesine kızıyorum. Bu bildiğin alenen dolandırıcılık değil mi ?

Çünkü oy çalmak gibi birşey olarak görüyorum bunu geçen seçimlerde de hdp yapmıştı, hayır adayın olur/aday olursun çıkıp yarışacağız dersin ama ''kazanacağız'' demek hayal kurmanın dışında sana oy veren vatandaşı kandırmak değil mi ?
  • mete kudur  (19.04.18 00:36:33 ~ 00:37:28)
Boşu boşuna oy bölüyorlar başka bir şey değil.

  • eazy  (19.04.18 00:58:40)
levent gültekin eski islamcı görüşten geliyor, bu görüşle yollarını ayırması ve "sol" çizgiye yakınlaşması tayyip erdoğan'la ters düşmesi 90'lı ylların ortalarına, tayyip erdoğan'ın belediye başkanlığı sonrası döneminde oluyor

gazetecilik, gazetelerde üst yönetimde bulundu bir dönem de tmsf kanallara el koyduğunda cine5'te yöneticilik yapmıştı, en son diken internet sitesinde yazıları çıkıyordu.
  • freebird5406_2  (19.04.18 01:00:57 ~ 01:02:18)
oy bölme muhabbettine katılmıyorum, başkanlık seçiminde ilk turda adaylardan yüzde 50yi geçerse başkan olacaklar, dolayısıyla ne kadar çok aday o kadar iyi. chp adayı 30 alacak diyelim, yüzde 5 bu adam oy çalsa oradan, total yine 30 olacak. yüzde 1 de akpden çalsa yeter. baraj vs. gibi durum olmadığı için o yüzde 6'nın akp'ye kayma ihtimali yok. rakamlar sallamadır.

bu süreçte meral akşener mhp'den oy alacak, akp den oy çalmak için de abdullah gül, abdullatif şener hatta davutoğlu, melih gökçek bile aday olmalı. :)

tüm amaç ilk turda malum kişinin 50 altı oy alması, sonra ikinci turda en yüksek oy alan muhalifi destekleyecek tüm partiler.
  • tom creo  (19.04.18 09:32:47 ~ 09:35:46)
valla bana göre şu eskişehir'li abi'den 1 oy bile fazla alamaz :)

  • altinci nesil caylak  (19.04.18 09:35:14)
rteye karşıtlığı var. çok pollyana vari konuşuyor. herkes kardeş olsun. şuraya gittim ilgi seline rastladım vs.

  • mikahakkinen  (19.04.18 09:39:30)
seçim ancak parti bagajı olmayan bir adamla kazanılabilir.

  • sik kullanilanlar  (19.04.18 19:14:20)