iyi partinin gümbür gümbür gelmesi

siz ne düşünüyosunuz?

i.hizliresim.com

alternatif akp ve yeni tansu çiller. İslamcı,milliyetçi sağ cephe
hoşgelsin bakalım.

  • biravekahve  (18.04.18 22:14:06)
Gelsin gelmesine de seçimlere katılamıyor gibi bir şeyler dolaşıyordu en son?

  • skooma  (18.04.18 22:19:56)
nereye gumbur gumbur geliyor ben onu anlamadim. chp veya akp'dense ben yine bunlari tercih ederim su asamada, her kosulda gidip oy da kullanacagim ama gumbur gumbur geldikleri falan sacmalik yani. ekmel de gumbur gumbur geliyordu sozde.

  • der meister  (18.04.18 22:22:59)
katılabiliyor

www.youtube.com

11 dakikadan itibaren izleyiniz.
  • fasko  (18.04.18 22:22:59)
seçime sokmazlar. yassah gardeşim.

  • herhaltibiliyoring  (18.04.18 23:09:06)
imdi dalga geçen arkadaşlar şu olan biteni açıklasın o zaman: bu telaş neden?

daha şu darbe saçmalığından önce mhp tüzüğüne göre yeter derecede delege desteği ile gayet düzgün geliyordu meral abla. katakulliyle önünü kestiler.

sırf seçime giremesin diye yapılmış bir hareket bu. ama (mv seçimlerine) bir şekilde girecek, ya bağımsız ya da ittifakla. cb seçimlerine, zaten girecek 100 bin oyla aday olup.

rte'yi zorlayacak tek aday, görünürde akşener. sürpriz bir isim çıkarsa bilemem.

alternatif akp ve yeni tansu çiller söylemlerine katılırım. benim de "tam istediği" profilde birisi ya da parti değil. ama şu akp'yi indirecek. birçok hukuki garabeti bitirip yeniden parlamenter sisteme dönecek olması olumlu.

akp ve şakşakçıları için durum hiç de parlak değil.
  • runagain  (18.04.18 23:13:23)
Sosyal medyaya göre herkes ama herkes gümbür gümbür geliyor, bir tek AKP gümbür gümbür gidiyor her seçimde. Meclise girsin isterim şahsen ama şu İYİ Parti'yi hem CHP'lilerin kötüleyip hem de yine CHP'lilerin övmesi baydı.

  • m e b  (18.04.18 23:26:46)
gümbür gümbür geleceğini bilmem de asıl mesele
sağ seçmenin kaçabileceği alternatif bir partiye izin vermemek.
siz senelerdir neden sağda yeni parti kurulmuyor sanıyorsunuz?
  • herhaltibiliyoring  (18.04.18 23:32:28)
bence biz baya baya suriyede savaşa giricez hayvan gibi. bu secim de ondan

  • kveldulv  (19.04.18 00:42:34)